Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik administracyjno - biurowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-30

Praca: wprowadzanie danych „telepraca HOME-OFFICE”

Dzień dobry. Poniżej przedstawiam ofertę pracy.

Proszę o informację czy jest aktualne orzeczenie PFRON.

Korzyści:

• wynagrodzenie brutto 2700 zł – 3500 zł brutto

• umowa na pełen etat,

• praca w miłej atmosferze,

• elastyczne podejście (urlopy, wyjścia prywatne, zmiana godzin pracy, itp.)

• uczciwe warunki,

• praca w trybie HOME-OFFICE (brak konieczności dojazdów do biura)

Cechy niezbędne do podjęcia pracy:

• angielski w takim stopniu, aby się porozumieć z Klientem poprzez e-mail

• sprawna obsługa komputera

• stanowisko nie obejmuje rozmów telefonicznych

Stanowisko, o którym mowa obejmuje jedynie kontakt e-mailowy z Klientami (po angielsku).

Typowa wiedza specjalistyczna - nie jest wymagana.

W przypadku zainteresowania ofertą pracy, bardzo proszę o wysyłanie CV na emaila: kadry.rekrutacja2@gmail.com

Wysyłając CV prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zakres obowiązków:

  • Kontakt e-mailowy z Klientami (po angielsku)
  • Stanowisko nie obejmuje rozmów telefonicznych

Wymagania:

  • Angielski w takim stopniu, aby się porozumieć z Klientem poprzez e-mail
  • Sprawna obsługa komputeraCechy niezbędne do podjęcia pracy
  • Typowa wiedza specjalistyczna - nie jest wymagana

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie brutto 2700 zł – 3500 zł brutto
  • Umowę na pełen etat
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Elastyczne podejście (urlopy, wyjścia prywatne, zmiana godzin pracy, itp.)
  • Uczciwe warunki
  • Pracę w trybie HOME-OFFICE (brak konieczności dojazdów do biura)
Zawód:
Miejsce pracy:
Szczecin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
30-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)