Specjalista ds. wycen

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-16

Firma Gravity Ad Sp. z o.o. to innowacyjne przedsiębiorstwo produkujące rozwiązania przeciwhałasowe dla budownictwa infrastrukturalnego. Główne założenie firmy to ochrona środowiska przed hałasem oraz zwiększenie bezpieczeństwa.

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwala na dostarczanie produktów najwyższej jakości.

miejsce pracy: Czeski Cieszyn, woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie wycen, kosztorysów i przedmiarów w zakresie ekranów akustycznych
  • analiza techniczna dokumentacji wraz z poszukiwaniem rozwiązań zamiennych;
  • zbieranie i weryfikacja ofert od podwykonawców.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna wiedza o rynku budowlano - drogowym
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność,
  • samodzielność działania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka motywacja do pracy i umiejętność efektywnej organizacji pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w biurze zlokalizowanym w Czeskim Cieszynie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym;
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, słuzbowy telefon);
  • możliwość wewnętrznego awansu;
  • praca w młodym zespole i miłej atmosferze;
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Cieszyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4800-5000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
07-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
16-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PKP S.A.

Administrator Nieruchomości

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa na zastępstwo
PKP S.A.
PKP S.A.
Kędzierzyn-Koźle
Cieszyn

12-04-2021
Automat Spec

KOORDYNATOR SERWISU

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
Kaszów
Cieszyn

07-04-2021
SIEF-IT Sp. z o.o.

Specjalista ds.: Rozwoju Biznesu

 Rekrutacja zdalna

POLECANA
Kraków
Cieszyn

13-04-2021 POLECANA

Specjalista ds. udostępniania i rozpowszechniania informacji statystycznych

Zawód: specjalista Rodzaj:
Urząd Statystyczny w Krakowie
Kraków
Cieszyn

12-04-2021

Specjalista ds. organizacji badań statystycznych

Kraków
Cieszyn

12-04-2021