Twoje wsparcie w rekrutacji

Zastępca Kierownika Salonu

Zapraszamy osoby zmotywowane do pracy, do udziału w rekrutacji dla salonu firmowego w C.H. VIVO Piła:

Zakres obowiązków:

  • Praca z grafikiem pracy i wytycznymi w salonie
  • Kompleksowe zarządzanie salonem wg wytycznych firmy
  • Motywowanie sprzedawców w codziennych obowiązkach
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów
  • Przestrzegania standardów i procedur firmy
  • Opieka nad powierzonym mieniem i prowadzenie inwentaryzacji
  • Dbanie o zatowarowanie i porządek w salonie
  • Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Staż na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu zmiany
  • Umiejętnośćorganizacji pracy własnej i zespołu
  • Wiedza z zakresu technik sprzedaży i nastawienia pro-handlowego
  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym
  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy i wynagrodzenie płatne w terminie
  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Stały kontakt i wsparcie z centrali firmy
  • Zdobycie doświadczenia i nowych kompetencji
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Carry SP. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Carry SP. z o.o. 60-198 Poznań Kolorowa 2, NIP: 7811651255. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Carry SP. z o.o. 60-198 Poznań Kolorowa 2, NIP: 7811651255 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Kierownik
Miejsce pracy:
Piaseczno
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
23-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
02-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

JDM POLAND

Kierownik Działu Obsługi Klienta Biznesowego

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa zlecenie
JDM POLAND
JDM POLAND
Warszawa
Piaseczno

01-12-2020

Kierownik Działu Jakości

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa o pracę
Foodjobs
Opoczno