Twoje wsparcie w rekrutacji

Koordynator Sklepów - Kupiec

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-10-12

Firma została założona w 1994 r. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja i sprzedaż pieczywa, asortymentów cukierniczych świeżych, wyrobów ciastkarskich, cukiernictwa deserowego. Firma współpracuje z około 200 indywidualnymi odbiorcami oraz z dużymi sieciami handlowymi na terenie wielu województw Polski. Zakład prowadzi również sprzedaż swych wyrobów we własnych sklepach firmowych.

Chcesz poznać nas bliżej? Wejdź na naszą stronę Piekarnia Czernichów

Zatrudnimy osobę na stanowisko Koordynator Sklepów-Kupiec.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległymi lokalami firmowymi na terenie regionu śląskiego i małopolskiego oraz praca w siedzibie firmy (Czernichów k/Żywca)
  • Koordynacja, kontrola i ocena funkcjonowania podległych sklepów
  • Współtworzenie i realizacja celów sprzedażowych
  • Przygotowanie zamówień, analiza sprzedaży i zakupów
  • Współpraca z Działem Łańcucha Dostaw w zakresie bieżącej kontroli stanów zapasów magazynowych
  • Współpraca ze sklepami w zakresie odpowiedniej ekspozycji towaru promocyjnego
  • Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników
  • Kierowanie, motywowanie i dbanie o rozwój personelu

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (czynne prawo jazdy kat.B) - rejon woj. śląskiego i woj. małopolskiego
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę
  • Otwartość na szybkie zdobywanie wiedzy
  • Życzliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, uczciwość
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
  • samochód, telefon i laptop służbowy
  • atrakcyjny system premiowy
  • szkolenia
  • rabaty pracownicze
  • bezpłatna, prywatna opieka medyczna dla pracownika
  • opieka medyczna dla członków rodziny

Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
28-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
12-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Manager Zespołu

Zawód: manager Rodzaj: praca stała
Klient portalu

POLECANA
Kraków
Żywiec

26-10-2020 POLECANA
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Chorzów
Żywiec

21-05-2020