Twoje wsparcie w rekrutacji

Grafik komputerowy

czek.it pracujemy zarówno dla globalnych marek, jak i dla mniejszych firm.

Nieważne, czy Twoje produkty znane są na całym świecie, czy dopiero wkraczasz na rynek. Uwielbiamy nowe wyzwania i do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

KREACJA   I   SYSTEMY WWW   I   STRATEGIA   I   E-MARKETING   I   DRUK   I   FILM I FOTOGRAFIA

Zakres obowiązków:

  • projektowanie stron internetowych, sklepów, aplikacji internetowych

  • projektowanie na potrzeby druku

  • projektowanie na potrzeby internetu

  • obróbka zdjęć

  • tworzenie koncepcji kreatywnych, wizualnej strony kampanii reklamowych, key visuala

  • projektowanie materiałów reklamowych dla potrzeb działań marketingowych

  • tworzenie infografik, ilustracji i kompozycji graficznych

  • projektowanie systemów identyfikacji wizualnej

  • współpraca z drukarniami / podwykonawcami

  • uczestnictwo w administrowaniu biurem

  • praca z klientem (w szczególności prowadzenie projektów, kontakt)

  • współpraca w zespole w ramach wykonania wspólnego projektu

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w kreacji i projektowaniu
  • biegła znajomość narzędzi z pakietu Adobe, w szczególności Photoshop, Illustrator​, InDesign​, XD
  • umiejętność tworzenia założeń koncepcyjnych i zasad projektowych
  • samodzielność, dobra organizacja pracy i terminowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność prezentacji i argumentacji koncepcji przed klientem
  • otwartość na rozwój
  • samodoskonalenie zawodowe
  • śledzenie bieżących trendów

Oferujemy:

  • umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • pracę w stabilnej i dynamicznej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia)
  • możliwość rozwoju i styczność z ciekawymi Klientami
  • komfortowe warunki pracy (przestronne biuro w centrum miasta)
  • dołączenie do kreatywnego zespołu
  • wygodny fotel, dwa monitory i dobrą kawę :)
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Czek.it

Uwagi dotyczące aplikowania:

Masz talent, pasję, chcesz się rozwijać?

Chętnie poznamy Ciebie bliżej.

Skontaktuj się z nami i wyślij portfolio za pomocą przycisku APLIKUJ lub na adres: praca@czek.it

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Czek.it Sp. z o.o., ul. Bohaterów Warszawy 1/8, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472200890
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Grafik
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4000-6000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
31-07-2020
Oferta wygasa w dniu:
30-08-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRAFIK

Zawód: grafik Rodzaj: kontrakt
PRESTIGE INVESTMENT GROUP
Kraków
Opublikowana:04-08-2020

GRAFIK KOMPUTEROWY

Zawód: grafik Rodzaj: umowa o pracę
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe CARBOTEX
3500-5500 zł
UoP brutto/mies.