Twoje wsparcie w rekrutacji

Ustawiacz maszyn

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-06

Ogłoszenie na stanowisko Ustawiacz maszyn - Prosperplast 1 Sp. z o.o.

Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz długo oczekiwane artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

Stanowisko:Ustawiacz maszyn

Zakres obowiązków

  • pełna obsługa wtryskarki (nastawianie i regulacja parametrów pracy maszyn, wymiana matryc, optymalizacja pracy maszyny, samodzielne uruchamianie produkcji),
  • przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie,
  • wykonywanie rutynowej konserwacji tych maszyn,
  • wykrywanie i usuwanie usterek w maszynie,
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonanych zadań,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku,
  • umiejętność samodzielnej pracy,
  • motywacja do rozwoju i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Co oferujemy

  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • różnorodny pakiet socjalny.
Zawód:
Mechatronik
Miejsce pracy:
Rybarzowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-23
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-06
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)