Twoje wsparcie w rekrutacji

Dyspozytor z jęz. angielskim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-05

VIDI GROUP to nowoczesna agencja transportowa, która zapewnia doradztwo i dostarcza optymalne rozwiązania. Specjalizujemy się w transporcie ekspresowym samochodami do 3,5t DMC (dopuszczalna masa całkowita). Wyróżnia nas profesjonalizm oraz wysoka kultura pracy. VIDI GROUP oferuje znacznie więcej niż transport. Jesteśmy świadomym podmiotem w branży, a politykę naszej firmy determinują 4 kluczowe wartości: Klient, Społeczeństwo, Środowisko i VDG.

Zakres obowiązków:

  • kontrolowanie przebiegu i prawidłowości transportu międzynarodowego
  • koordynowanie procesu realizacji transportu
  • tworzenie ofert transportowych
  • dobieranie rozwiązań transportowych
  • prowadzenie dokumentacji transportowo – spedycyjnej

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie branżą TSL
  • mile widziane doświadczenie
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, skrupulatność, dyspozycyjność

Firma oferuje:

  • pełne przeszkolenie pod okiem doświadczonych spedytorów
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 oraz 14-22
  • zarobki w zależności od doświadczenia i umiejętności: 2500-3000 zł/mc netto
  • najwyższej jakości narzędzia pracy i nowoczesne biuro
  • miła atmosfera pracy
Zawód:
Dyspozytor
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
3500-4000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-11-21
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-05
Liczba odsłon ogłoszenia:
471
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Zawód: dyspozytor Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2900 zł
UoP brutto/m-c
Katowice
2019-11-27
od 2900 zł