Twoje wsparcie w rekrutacji

Maintenance Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-05

Światowej klasy ekspert w dziedzinie produkcji elementów służących kontroli poziomu hałasu, wibracji i temperatury stosowanych w przemyśle samochodowym – firma NVH Korea –  jest twórcą i właścicielem tzw. Total NVH Interior System – rozwiązania spełniającego wysokie wymagania firm z branży automotive.

Zakres obowiązków:

·       zapewnianie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki;

·       odpowiedzialność za bezawaryjną pracę wszystkich linii produkcyjnych;

·       przygotowywanie planów remontów i harmonogramów przeglądów maszyn w oparciu o analizę stanu technicznego linii             produkcyjnych;

·       kierowanie pracą działu utrzymania ruchu;

·       ciągłe usprawnianie i optymalizacja procesu;

·        nadzorowanie prac remontowych poszczególnych wykonawców;

·       utrzymywanie kontaktów z zewnętrznymi firmami serwisowymi;

·       ścisła współpraca z działem produkcji i jakości

Wymagania:

·       wykształcenia wyższego technicznego

·       min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

·       uprawnień SEP do 1 kV, uprawnień energetycznych,

·       wiedzy z zakresu mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki, hydrauliki;

·       dokładności, sumienności

·       umiejętności zarządzania zespołem

·       znajomość programu MS Office (w tym MS Excel)

·       bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Firma oferuje:

·       stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

·       szerokie możliwości  rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie;

·       możliwość aktywnego udziału w procesach rozwojowych firmy;

·       możliwość wpływu na politykę finansową organizacji;

·       miłą atmosferę pracy;

·       wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim                                                  Please send your CV in English

Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-21
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-05
Liczba odsłon ogłoszenia:
291
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)