Twoje wsparcie w rekrutacji

Programista ds. obsługi informatycznej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-30

Zakres obowiązków:

  • udział w pracach projektowo-programistycznych,
  • wykonywanie zadań w zakresie wykorzystania nowych technologii i metod do przetwarzania oraz analizy ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych źródeł danych,
  • współudział w zakresie opracowania aplikacji dla sprawozdań elektronicznych oraz naliczania tablic statystycznych,
  • projektowanie, tworzenie i aktualizacja własnych baz danych,
  • zapewnienie obsługi technologicznej utworzonych systemów w celu poprawnego ich funkcjonowania,
  • instalacja i wdrażanie nowych programów użytkowych.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe informatyczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze IT
  • dobra znajomość środowiska MS Visual Studio,
  • praktyczna znajomość wymienionych języków programowania: C#, Python, SQL,
  • znajomość projektowania baz danych SQL Serwer,
  • tworzenie/przerabianie skryptów administracyjnych (PowerShell, batch),
  • dobra znajomość języka angielskiego, a zwłaszcza technicznego IT - poziom A2,
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej,
  • znajomość ustawy o statystyce publicznej,
  • rzetelność,
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów,
  • wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe,
  • poszukiwanie informacji,
  • współpraca,
  • komunikacja interpersonalna,
  • komunikacja pisemna,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Gdańsk
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-13
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-30
Liczba odsłon ogłoszenia:
84
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROGRAMISTA

Zawód: programista Rodzaj: umowa na okres próbny
D&H INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Niezabyszewo
2019-11-26
od 2250 zł