Twoje wsparcie w rekrutacji

FOTOGRAF/FILMOWIEC

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-26

Pasja, zaangażowanie i radość tworzenia, te cechy najlepiej opisują zespół ludzi, którzy tworzą firmę F.P.U.H. „KAMIL” Kamil Gawliński Import – Eksport Sp. z o.o. Na rynku polskim i zagranicznym działamy już od ponad 10 lat.

Nasze marki Nacomi oraz Elisium są synonimami jakości, bezpieczeństwa i nowoczesności.

Doskonale wiemy, że firma to przede wszystkim ludzie. Jesteśmy dumni z naszych pracowników i tego, jak wiele udało nam się wspólnie osiągnąć. Wierzymy, że kariera i rozwój nie muszą być marketingowym hasłem – wiemy, że ludzie to najlepszy kapitał.

W związku z rozbudową działu marketingu i reklamy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Wykonywanie zdjęć oraz filmów;
  • Projektowanie krótkich animacji;
  • Aktywne uczestnictwo w projektach prowadzonych przez Dział Marketingu;
  • Przygotowywanie oraz wdrażanie akcji promocyjnych.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomości programów Adobe (Photoshop, Premiere Pro);
  • Praktycznej umiejętności montowania filmów oraz obróbki zdjęć;
  • Samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • Kreatywności, inicjatywy i twórczego podejście do zlecanych zadań.

Firma oferuje:

Proponujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę - nie jesteśmy zainteresowani współpracą na zasadzie Freelancer;
  • Pracę wśród kreatywnych, otwartych ludzi w nowopowstałym biurowcu;
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami,
Zawód:
Fotograf
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-12
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-26
Liczba odsłon ogłoszenia:
613
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK ZAKŁADU FOTOGRAFICZNEGO

Zawód: fotograf Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
UoP brutto/m-c
Mikołów
2019-11-12
od 1033 zł