Twoje wsparcie w rekrutacji

OPIEKUN KLIENTA TSL

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-13

DONE! Deliveries lider na rynku usług TSL swój sukces zawdzięcza zgranemu ponad stuosobowemu zespołowi ludzi, którzy ciągle się rozwijają. Zaangażowani młodzi ludzie u progu kariery zawodowej, specjaliści, top management – to właśnie MY!

Mamy silnie ugruntowaną strategię rozwoju, w której ogromną rolę grają projekty badawczo-rozwojowe. Stosujemy jedne z najnowszych metod projektowych takie jak Design Thinking czy Agile. Jeśli chcesz pracować w firmie na pograniczu transportu, logistyki oraz IT, to nasza oferta jest skierowana do Ciebie.

130 uśmiechniętych pracowników, 250 godzin przebytych szkoleń, 7 języków w obsłudze, 135 000 zrealizowanych zleceń,
14 000
obsłużonych klientów, 45 000 000 przejechanych kilometrów.

Rozpocznij nową podróż, Done! wskaże Ci kierunek

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami
  • zapewnianie wysokiej jakości usług i profesjonalnej obsługi
    klienta
  • podnoszenie kompetencji zawodowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • masz doświadczenie w sprzedaży, call center lub obsłudze klienta
  • znasz język angielski przynajmniej na poziomie B2
  • lubisz rozmawiać z ludźmi, a łatwość w nawiązywaniu kontaktów to Twoja mocna strona
  • jesteś osobą kreatywną i lubisz wyzwania

Firma oferuje:

  • troszkę klasyki: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne wyngrodzenie
  • pracę z ludźmi, którzy naprawdę rozumieją, co to transport i lubią to co robią
  • kompleksowy onboarding – zaczynasz od Akademii Spedytora, otrzymujesz wsparcie doświadczonego managera na każdym etapie wdrożenia
  • szerokie możliwości rozwoju, dzięki aktywnemu wspieraniu ścieżek kariery
  • w codziennej pracy możesz liczyć na managera oraz kolegów z zespołu
  • możliwość pełnego skupienia tylko na swoich zadaniach– pozostałymi tematami zajmą się koledzy z innych działów, m.in. z Marketingu, Księgowości, Customer Care czy Działu Prawnego
  • szanujemy Twój work life balance, zapewniamy elastyczne godziny pracy
  • niepowtarzalną atmosferę – ale to ocenisz sam!
Zawód:
Spedytor
Miejsce pracy:
Andrychów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-29
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-13
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

e-Raptor

Magazynier / SPEDYCJA

Zawód: spedytor Rodzaj: praca stała
e-Raptor
e-Raptor
Bielsko-Biała
2020-03-27

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Zawód: spedytor Rodzaj: umowa o pracę
TRANSPORT SPEDYCJA ŁOZIŃSKI SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3500 zł
UoP brutto/m-c
Bobrek
2020-03-02
od 3500 zł

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

KRYSTROM Krystyna Kściuczyk
od 3500 zł
Pszczyna
2020-02-03
od 3500 zł

SPEDYTOR

Zawód: spedytor Rodzaj: umowa na okres próbny
"DUHABEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2600-3500 zł
Trzebinia
2020-03-31

MŁODYSZ SPEDYTOR

Zawód: spedytor Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
Sosnowiec
2020-02-28
od 1033 zł

SPEDYTOR

od 1033 zł
Dąbrowa Górnicza
2020-03-10
od 1033 zł

SPECJALISTA DS. IMPORTU I ZAKUPÓW

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe CARBOTEX
3500-5000 zł
Jastrzębie-Zdrój
2020-01-30

SPEDYTOR

ŚLĄSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
Wodzisław Śląski
2020-03-09
od 3000 zł