Twoje wsparcie w rekrutacji

Administrator sieci

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-24

Jesteśmy jedną z największych firm telekomunikacyjnych w województwie małopolskim dostarczającą swoje usługi do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych, a dzięki realizacji aktualnych projektów staniemy się wiodącym operatorem oferującym usługi w najnowocześniejszej technologii światłowodowej, dlatego…
…szukamy najlepszych!

Wiemy, że pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy. Zależy nam by właśnie takie osoby tworzyły nasz zespół. Praca u nas oznacza możliwość samorealizacji, samodzielność w działaniu oraz rozwój osobistych umiejętności.

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie skomplikowanych problemów związanych z działaniem sieci komputerowej
  • Obsługa i konfigurowanie systemów monitorowania działania sieci.
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych (Cisco, Huawei, Dasan, GPON OLT ,TP-Link)
  • Konfiguracja urządzeń bezprzewodowych (Mikrotik, Ubiquiti)
  • Administracja systemami z rodziny LINUX (CentOS, Debian)
  • Konfiguracja/Administracja urządzeniami Mikrotik/Cisco Catalyst/Cisco ASR9001/Dasan/Huawei/Extreme
  • Wdrażanie/opieka nad rozwiązaniami VPN (IPSEC, PPTP, OpenVPN)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych LAN, WLAN, WAN (dynamiczne protokoły routingu , OSPF,BGP)
  • Routing multicastu (PIM-SM, PIM-DM)
  • Zestawianie transmisji między operatorskich
  • Administracja siecią Internetową biznesową/indywidualną powyżej 10k klientów.
  • Administracja siecią IPTV (multicast)
  • Wdrażanie usług operatorów obcych na istniejącej strukturze (rBSA)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (informatyka, elektronika o profilu telekomunikacyjnym, lub podobne)
  • Bardzo dobra znajomość sieci komputerowych oraz protokołu TCP/IP
  • Bardzo dobra znajomość systemu Linux
  • Znajomość dynamicznych protokołów routingu
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z obcojęzycznej dokumentacji technicznej
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność organizacji pracy oraz działania w warunkach stresowych
  • Chęć do podejmowania nowych wyzwań i nauki

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dobre warunki pracy w młodym zespole

  • Uczestnictwo w rozwoju biznesowym firmy
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia
  • Opiekę medyczną
  • Korzystanie z usług firmy na preferencyjnych warunkach
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne dla całej firmy
Zawód:
Administrator
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-25
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-24
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)