Twoje wsparcie w rekrutacji

Referent ds. rozliczeń produkcji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-05

Lenko S.A. jest wiodącym producentem włóknin typu spunbond, tkanin polipropylenowych surowych i powlekanych, dzianin, folii dachowych i kubełkowych, opakowań workowych (okrągłotkanych i raszlowych), kontenerowych typu big-bag oraz worków dla poczty i banków z surowców naturalnych. Posiadamy zakłady w Bielsku, ul. Okrzei 2 i w Wilkowicach, ul. Kwiatkowskiego 42.

Jesteśmy Firmą z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres obowiązków:

  • planowanie oraz organizacja zleceń produkcyjnych,

  • wprowadzanie rozliczeń produkcyjnych do systemu,

  • ścisła współpraca z działem Handlowym i Produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • odpowiedzialność, dokładność i zaangażownie,

  • analityczny sposób myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań,

  • umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność,
  • mile widziani absolwenci lub studenci zaoczni kierunków: zarządzanie jakością, zarządzanie procesami produkcji, itp.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie,
  • system szkoleń dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego
Zawód:
Kontroler jakości
Miejsce pracy:
Wilkowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-22
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-05
Liczba odsłon ogłoszenia:
957
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MENADŻER DS JAKOŚCI

Zawód: kontroler jakości Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 5210 zł
UoP brutto/m-c
Bażanowice
2019-12-05
od 5210 zł

KONTROLER JAKOŚCI

od 4000 zł