Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik Działu Fakturowania i Rozliczeń

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-26

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. są producentem ciężkich pojazdów gąsienicowych o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym. Wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Ponad 60-letnie doświadczenie produkcyjne i technologiczne, innowacyjność oraz systematycznie doskonalona polityka zachowania jakości tworzą potencjał firmy, która jest dzisiaj w pełni zdolna sprostać rosnącym wymaganiom konkurencyjnego rynku oraz oferować użytkownikom produkty o najwyższym stopniu zaawansowania.

Aktualnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie rozliczeń w zakresie wartości struktury przychodów ze sprzedaży krajowej i zagranicznej,
  • kompleksowe rozliczanie obrotu dewizowego w zakresie zakupów i sprzedaży towarów i usług (obrót unijny, eksport, import),
  • fakturowanie sprzedaży towarów i usług dla klienta krajowego i zagranicznego,
  • analiza pod kontem rachunkowym i formalnym dokumentów  potwierdzających wydanie towarów i wykonania usług,
  • klasyfikacja sprzedaży towarów i usług w zakresie zastosowania stawki podatku VAT oraz naliczanie podatku VAT należnego,
  • prowadzenie kasy fiskalnej i walutowej,
  • rozliczanie delegacji zagranicznych,
  • sprawozdawczość podatkowa VAT UE oraz z obrotu dewizowego.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu ekonomicznym administracyjnym lub prawniczym,
  • doświadczanie zawodowe na stanowisku samodzielnym o podobnym zakresie obowiązków,
  • znajomość przepisów związanych z  prowadzeniem rozliczeń finansowych, w tym dewizowych,
  • zdolności przywódcze.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • stabilną pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami,
  • fundusz świadczeń socjalnych.
Zawód:
Ekonomista
Miejsce pracy:
Gliwice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-12
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-26
Liczba odsłon ogłoszenia:
682
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SWIETELSKY RAIL POLSKA Sp. z o.o.

Specjalista ds. ekonomicznych kontraktu

Zawód: ekonomista Rodzaj: praca stała
Kraków
2019-10-04

KIEROWNIK STATYSTYKI

Zawód: ekonomista Rodzaj: umowa na okres próbny
Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Gorzycach
od 4500 zł
UoP brutto/m-c
Gorzyce
2019-10-10
od 4500 zł

MŁODSZY REFERENT DS. KSIĘGOWYCH

Zawód: ekonomista Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
Kraków
2019-10-10
od 1033 zł