Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds laboratorium

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-15

Proseat jest międzynarodową firmą produkcyjną, specjalizującą się w projektowaniu i wytwarzaniu elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych i dostawczych - zagłówków i podłokietników. Naszymi Klientami są m. in.: Grupa Volkswagen, General Motors, Fiat, BMW, Volvo, Suzuki, Hyundai, Citroen.

Zakres obowiązków:

Zapewnienie wsparcia dla produkcji w zakresie wykonywania pomiarów, badań komponentów i wyrobów gotowych oraz wzorcowania przyrządów kontrolno-pomiarowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – techniczne
  • 3 lata doświadczenia w pracy w laboratorium produkcyjnym
  • Znajomość j. angielskiego – w stopniu dobrym
  • Znajomość metod i technik jakościowych, zagadnień metrologicznych, wiedza z IATF 16949:2016
  • Prawo jazdy kat. B
  • Metrologia
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej – rysunki / normy / specyfikacje
  • Umiejętność obsługi urządzeń i oprzyrządowania znajdującego się w laboratorium

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • inwestycje w rozwój pracowników- kierujemy na potrzebne szkolenia dofinansowujemy naukę języków obcych oraz odwiedzamy targi branżowe
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy poprzez awanse wewnętrzne
  • atmosferę otwartości i nastawienie na współpracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • kartę MULTISPORT i opiekę medyczną

Zawód:
Laborant
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-01
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-15
Liczba odsłon ogłoszenia:
2026
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

LABORANT W PRACOWNI CHEMII I FIZYKI (LABORATORIUM FIZYCZNE) (1/2 ETATU) [OGŁOSZENIE NR 9/2019]

Zawód: laborant Rodzaj: umowa o pracę
PAŁAC MŁODZIEŻY IM. PROF. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO
od 1420 zł
UoP brutto/m-c
Katowice
2019-11-06
od 1420 zł

ASYSTENT SPECJALISTY DS. BADAŃ

Zawód: laborant Rodzaj: umowa na okres próbny
OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY RCC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2250 zł
Bytom
2019-07-30
od 2250 zł

PRACOWNIK LABORATORIUM BADAŃ NISZCZĄCYCH

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT SPAWALNICTWA
od 1500 zł
Gliwice
2019-11-04
od 1500 zł

STAŻYSTA LABORATORIUM AKREDYTOWANEGO

kontakt przez PUP
od 2600 zł
Kraków
2019-11-05
od 2600 zł