Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalita ds. obsługi klienta zagranicznego

KIM JESTEŚMY!

 SYLVA Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo w branży drzewnej, zatrudniające 300 osób.

Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest we Wielu, niedaleko Kościerzyny.

Podstawową działalność spółki stanowi projektowanie, produkcja i dostarczanie wysokiej jakości  produktów z drewna.

NASZE WARTOŚCI!

SYLVA działa w Polsce od 1994 roku, szanując podstawowe wartości: pasję do drewna, zaangażowanie w innowacje, szacunek dla pracowników i ich bezpieczeństwo oraz zrównoważony rozwój.

DOŁĄCZ DO NAS!

SYLVA  to miejsce dla otwartych i lubiących wyzwania ludzi, którzy z dala od wielkomiejskiego zgiełku chcą robić rzeczy wielkie. Stawiamy na naturalność i bycie sobą,  wspierając rozwój naszych pracowników.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów zagranicznych
  • Wprowadzanie danych klientów i ich zamówień do systemu informatycznego
  • Koordynacja działań związanych z zamówieniami produktów
  • Tworzenie raportów

Wymagania:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomości obsługi komputera i podstawowych programów, w tym pakietu Office
  • Znajomości branży drzewnej będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmieo ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowęo pracę
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin
  • Oferujemy wiele możliwości rozwoju oraz pozytywną atmosferę

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Sylva Sp. z o.o. , ul. Kościerska 2 , 83-441 Wiele, NIP: 591-00-11-457
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:
Kościerzyna
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-09
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-23
Liczba odsłon ogłoszenia:
125
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

OPIEKUN KLIENTA

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: umowa o pracę
BANK SPÓŁDZIELCZY LIPKA
2500-3500 zł
UoP brutto/m-c
Lipka
2019-09-10