Twoje wsparcie w rekrutacji

Inżynier Serwisu Wtryskarek

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-16

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację  doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego Klienta - producenta wysokiej klasy wtryskarek - poszukujemy kandydatów do pracy na terenie woj. łódzkiego na stanowisko:

Inżynier Serwisu Wtryskarek (Łódzkie)

Miejsce pracy: Obszar woj. łódzkiego

Nr ref. ISW2/2502

Zakres obowiązków:

  • Serwisowanie maszyn i robotów przemysłowych,
  • Analiza usterek i naprawy maszyn (wtryskarki),
  • Typowanie części zamiennych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe z zakresu: mechaniki, automatyki,
  • Doświadczenie i praktyczna umiejętność serwisowania wtryskarek,
  • Doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, elektropneumatycznych i hydraulicznych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,
  • Umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office),
  • Uprawnienia energetyczne do 1kV,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • Wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • Znajomość wtryskarek: ARBURG, ENGEL, Krauss Maffei.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • Zagraniczne szkolenia produktowe,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).
Zawód:
Inżynier
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-02
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-16
Liczba odsłon ogłoszenia:
146
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KOORDYNATOR BUDOWY

Zawód: inżynier Rodzaj: umowa na okres próbny
MABUDO SP. Z O.O.
od 2500 zł
UoP brutto/m-c
Zduńska Wola
2019-08-26
od 2500 zł

ASYSTENT PROJEKTANTA/PROJEKTANT

ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH PROJEKTOWANIE I NADZÓR INWESTORSKI HENRYK I DARIUSZ GĘDEK S.C.
od 2250 zł
Piotrków Trybunalski
2019-08-26
od 2250 zł

PRACOWNIK BIUROWY - ASYSTENT PROJEKTANTA

Zawód: inżynier Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2250 zł
2019-09-02
od 2250 zł

INŻYNIER - R&D

REAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOPWIEDZIALNOŚCIĄ
od 6000 zł
2019-09-04
od 6000 zł

INŻYNIER TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

FIRMA BRACIA URBANEK ANDRZEJ I JACEK URBANEK SP.J
od 4000 zł
Łowicz
2019-09-18
od 4000 zł

ASYSTENT LEKARZA WETERYNARII

Przychodnia Weterynaryjna GLOBAL WET SZADEK Rafał Nowak
od 4500 zł
Warta