Twoje wsparcie w rekrutacji

Technik produkcji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-04

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu pracy dorywczej strefajob.pl

Zakres obowiązków:

Podstawowe zadania:

  • Pomoc dla technologa i inżyniera produktu przy opracowywaniu procesów technologicznych dla wydziału prototypów wiązek kablowych,
  • Komunikacja z innymi lokalizacjami,
  • Ustawianie maszyn, narzędzi ręcznych itp.,
  • Dobieranie alternatywnych narzędzi do produkcji,
  • Pomoc przy produkcji nowych wiązek kablowych,
  • Pomoc przy optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • Eliminacja potencjalnych zagrożeń na stanowisku pracy.

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie zawodowe/techniczne - preferowane kierunki mechaniczny, elektrotechniczny, elektroniczny,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy procesach: produkcyjnych (montaż ręczny), serwisowych, technicznych,
  • Komunikatywność,
  • Znajomość IPC/WHMA-A-620 będzie dodatkowym atutem,
  • Motywacja i zaangażowanie w pracę.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie 3200-3400zł brutto (stawka może ulec zmianie po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do wczasów/wypoczynku
  • Talony na święta
  • Profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników)
  • Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach
  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji
Zawód:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy:
Bydgoszcz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-21
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-04
Liczba odsłon ogłoszenia:
131
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Exact Systems Sp. z o.o.

Specjalista – cięcia/obróbki metali

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: umowa zlecenia
Gniezno
2019-09-06

MISTRZ ZMIANY/LIDER ZMIANY

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: umowa o pracę
GP People Sp. z o.o.
od 5000 zł
UoP brutto/m-c
Toruń
2019-09-16
od 5000 zł

PLANISTA PRODUKCJI (NR 4638)

"ASTOR" Marek Plewa
od 2250 zł
Kowalewo Pomorskie
2019-08-23
od 2250 zł

OPERATOR WYTŁACZARKI

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: umowa na okres próbny
FOL-KAR Sp. z o.o.
od 2800 zł
Kłecko
2019-08-28
od 2800 zł

MŁODSZY NASTAWIACZ

SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2385 zł
Piła
2019-09-09
od 2385 zł

OPERATOR PRODUKCJI

od 2300 zł
Piła
2019-09-09
od 2300 zł

TŁOCZARZ W METALU NA GORĄCO

WEGMANN AUTOMOTIVE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2250 zł
Nekla
2019-09-05
od 2250 zł