Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik Robót

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-28

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Nasz klient to firma specjalizująca się w realizacji i zarządzaniu projektami związanymi z budową instalacji fotowoltaicznych. Wraz z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownika robót

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników (3-7 osób) – planowanie i organizowanie pracy zespołu, delegowanie zadań
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją robót elektrycznych i teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z inwestorami
  • Współpraca przy tworzeniu ofert handlowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika robót / Kierownika budowy
  • Doświadczenie elektryczne – wiedza z zakresu elektrotechniki
  • Wykształcenie min. techniczne
  • Gotowość do pracy w delegacjach

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie  z jednej najlepiej rozwijającej się branży XXI wieku.
  • DARMOWE, służbowe mieszkanie pracownicze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie: min. 5000 zł netto
  • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w delegacjach
  • Darmowy dojazd do miejsca pracy
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
Zawód:
Kierownik
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-14
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-28
Liczba odsłon ogłoszenia:
173
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

BRYGADZISTA

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez OHP
3000-3500 zł
UoP brutto/m-c
Przeworsk
2019-10-10

KIEROWNIK DZIAŁU W LOKALU GASTRONOMICZNYM/MENADŻER W CAFE MOBILE GALERIA PRZEDMIOTU

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa na okres próbny
OMNES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
Jarosław
2019-10-15
od 3000 zł

ORGANIZATOR PRACY DZIAŁU (LINIA LAKIERNICZA)

C+N Polska Spółka z o.o.
od 3000 zł
Mielec
2019-10-17
od 3000 zł

MANAGER PRODUKCJI (O)

Tinsmith & Insulation Sp. z o.o.
od 3500 zł
Tarnów
2019-10-14
od 3500 zł

SPECJALISTA DO SPRAW TECHNICZNYCH (O)

MLEKTAR S.A.
od 3000 zł
Tarnów
2019-10-09
od 3000 zł

KIEROWNIK SKLEPU