Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy Inspektor/ Inspektor ds. Ochrony Terenu Górniczego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-16

Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" jest spółką zajmującą się wydobyciem węgla kamiennego, działającą w południowej Polsce. Od 2012 r. produkuje węgiel kamienny przeznaczony głównie dla sektora energetycznego, ale również specyficzne rodzaje węgla kamiennego do sprzedaży detalicznej. Oprócz węgla kamiennego PG SILESIA sprzedaje gaz kopalniany, kamień do celów budowlanych, a także dostarcza rozwiązania w zakresie ekologicznego składowania minerałów energetycznych (popiołu i pyłów dymnicowych).

 PG SILESIA (Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" sp. z o.o.) jest spółką zajmującą się wydobyciem węgla kamiennego, działającą w południowej Polsce. Od 2012 r. produkuje węgiel kamienny przeznaczony głównie dla sektora energetycznego, ale również specyficzne rodzaje węgla kamiennego do sprzedaży detalicznej. Oprócz węgla kamiennego PG SILESIA sprzedaje gaz kopalniany, kamień do celów budowlanych, a także dostarcza rozwiązania w zakresie ekologicznego składowania minerałów energetycznych (popiołu i pyłów dymnicowych).

Obecnie poszukujemy osoby na stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Oględziny  zgłoszonych szkód w obiektach w terenie górniczym;
  • Odbiór robót  remontowych;
  • Prowadzenie korespondencji z poszkodowanymi;
  • Sporządzanie i weryfikacja  dokumentacji  projektowo- kosztorysowych

Wymagania:

  • Wykształcenie -  inżynierskie – kierunek techniczny lub średnie – kierunek budowlany
  • Doświadczenie zawodowe –  praca na budowie w charakterze dozoru; praca w biurze projektowym przy sporządzaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej; dobrze widziane doświadczenie w zakresie prac związanych z usuwaniem szkód górniczych;
  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej; umiejętność sporządzana kosztorysów budowlanych; umiejętność obsługi programu AutoCad oraz programów do kosztorysowania;
  • Uprawnienia do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie; uprawnienia budowlane bez ograniczeń

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi składkami
  • Wynagrodzenie zasadnicze, system premiowy i dodatki gwarantowane przez wewnętrzny regulamin,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pokrycie kosztów kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Ekwiwalent za węgiel
  • Barbórka
  • Wczasy po gruszą
  • Bony świąteczne
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci
Zawód:
Geolog
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-06-12
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-16
Liczba odsłon ogłoszenia:
937
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GEOLOG

Zawód: geolog Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 3485 zł
UoP brutto/m-c
Wieliczka
2019-08-13
od 3485 zł

GEOLOG