Młyn Jacka Hotel & SPA ****

Kelner - Barman - Hotel Młyn Jacka**** (Nowy właściciel)

Kelner

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Prestiżowa restauracja "Spichlerz Smaków" umiejscowiona w historycznym miejscu, w którym powstał wyjątkowy Młyn Jacka Hotel&SPA**** zaprasza osoby chętne do pracy na stanowisku kelnerskim oraz barmańskim. Poszukujemy osób z doświadczeniem z sektora HoReCa oraz wszystkich, którzy pragną rozpocząć swoją karierę zawodową od pracy w wyjątkowym miejscu. Gwarantujemy wsparcie w zakresie rozwoju, niezbędne szkolenia, a także profesjonalne podejście menadżerskie.

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa gościa w restauracji hotelowej.
  • Kompleksowa obsługa gościa konferencyjnego.
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.
  • Nawiązywanie relacji z goścmi restauracji.
  • Przyjmowanie płatności.
  • Sporządzanie rachunków i rozliczeń z restauracji/drink-baru.
  • Dbanie o nienaganny wizerunek restauracji.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży HoReCa.
  • Umiejętność koncentracji w pracy.
  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dbałość o czystość i higienę w miejscu pracy.
  • Miła aparycja świadcząca o zaangażowaniu we własne stanowisko pracy.
  • Mile widziana umiejętność posługiwania się językiem angielskim.
  • Pozytywna energia i zaangażowania.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę/umowy zlecenia.
  • Pracę w młodym i dynamiczym zespole.
  • Prestiżowe miejsce pracy (Restauracja Spichlerz Smaków w hotelu 4*).
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Jasna zasady współpracy.
  • Profesjonalne szkolenia zawodowe.
  • Odzież służbowa.
  • Możliwość rozwoju.

  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Efektywny Hotel Sp. zo.o., os. Parkowe Wzgórze 14, 32-031, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • Informujemy, że Administratorem danych jest Efektywny Hotel Sp. zo.o., os. Parkowe Wzgórze 14, 32-031 Mogilany. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Miejsce pracy
  • Wadowice pow. wadowicki, Małopolskie
Wynagrodzenie
  • 3 000 - 5 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 10 dni)