IPB POLSKA Sp. z o.o.

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

  • Oświęcim, małopolskie pow. oświęcimski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

IPB Polska

Firma włoska, specjalizująca się w konstruowaniu tłoczników oraz tłoczeniu metalu na zimno i gorąco głownie dla branży motoryzacyjnej.

Zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy poprzez maile, spotkanie, rozmowy telefoniczne, wizyty u klienta,
  • koordynowanie działań związanych z zarządzaniem klientem,
  • wsparcie poszczególnych działów firmy w kontakcie z klientem,
  • tworzenie ofert handlowych, kalkulacji dla klienta oraz dla celów wewnętrznych,
  • weryfikacja zamówień klienta z ofertami, zapytaniami, specyfikacjami,
  • przygotowywanie prezentacji dla klientów,
  • wykonywanie tłumaczeń.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie- warunek konieczny
  • mile widziana znajomość języka włoskiego lub angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w tłumaczeniu dokumentacji technicznej,

Warunkiem koniecznym do wzięcia udzialu w rekrutacji jest przesłanie CV w j. polskim i niemieckim.

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat,
  • premie miesięczne, uznaniowe, wakacyjne, świąteczne,
  • wszelkiego rodzaju niezbędne szkolenia.
  • Dodatki świąteczne
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem danych osobowych jest IPB POLSKA Sp. z o.o. 32-600 Oświęcim ul. Chemików 5b, NIP: 1070009604. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IPB POLSKA Sp. z o.o. 32-600 Oświęcim ul. Chemików 5b, NIP: 1070009604 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)