PONAR Wadowice S.A.

Specjalista ds. Kontrolingu/ Kontroler Finansowy

  • Wadowice, małopolskie pow. wadowicki

Specjalista ds. finansów

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Ponar Wadowice S.A. jest wiodącym producentem hydrauliki siłowej. Źródłem naszego sukcesu na rynku polskim i zagranicznym jest zadowolenie klientów. Osiągamy to poprzez ciągłe poszerzenie asortymentu oraz dobrze zorganizowaną i wykwalifikowaną kadrę. W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu poszukujemy kandydatów, których cechuje otwartość na zmiany, konsekwencja w realizacji zadań, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dążenie do samorealizacji i rozwoju.

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista ds. kontrolingu będzie odpowiedzialna za terminowe sporządzanie i rozwój raportów controllingowych i finansowych dotyczących analiz rentowności i kosztów działalności produkcyjnej w Wadowicach oraz płynności finansowej. Do zadań kontrolera finansowego będzie należało również pozyskiwanie danych od zakładu produkcyjnego spółki zależnej na potrzeby konsolidacji zarządczych raportów Grupy Ponar Wadowice.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie comiesięcznych raportów dotyczących kluczowych danych finansowych zakładu produkcyjnego w Wadowicach wraz z komentarzem odchyleń,

  • analiza rentowności sprzedaży zakładu w Wadowicach i zakładu spółki zależnej,
  • regularne raportowanie wyników dla menedżerów działów,
  • przygotowywanie raportów i analiz ad hoc na potrzeby Zarządu, zewnętrznych doradców i audytorów dotyczących zakładu w Wadowicach i zakładu spółki zależnej
  • aktywny udział w rozwijaniu raportów zarządczych w systemie TETA,
  • współudział we wdrożeniu procesu budżetowania w Grupie,
  • definiowanie i monitoring KPI,
  • dbałość o spójność i poprawność danych zarządczych,
  • bieżąca kontrola poprawności ewidencji księgowej,
  • przygotowywanie raportów odnośnie płynności finansowej

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w controllingu spółki produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność posługiwania się bazami danych do celów analitycznych,
  • znajomość systemu ERP, mile widziana znajomość TETA,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów i realizację wyznaczonych celów,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • praktyczna wiedza za zakresu ekonomii, controllingu, rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację mile widziane
  • wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę w dużej polskiej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • dofinansowanie do pakietu sportowego Medicover Sport.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta Multisport
  • Nowoczesne biuro
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest PONAR Wadowice S.A. 34-100 Wdowice ul. Wojska Polskiego 29, NIP: 5512486669. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy na dokumentach CV zamieścić klauzulę:
    „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)