Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach praca

Wadowice
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach

  • Sekretarz

    Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wadowice
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach - oferty archiwalne

  • Nauczyciel muzyki

    • Wadowice
    • 2 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      nauczanie muzyki w szkole podstawowej w klasach od 4- 7. Godziny pracy do ustalenia. Wymiar czasu pracy: 9/18 etatu. Praca na czas nieokreślony. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od awansu zawodowego. Kontakt z pracodawcą: osobisty, telefoniczny: 33 823 32 50.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: muzyka
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunek; muzyka, przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wadowicach