Senior Relationship Manager (Renewable Energy)

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

We are looking for an extraordinary expert in renewable energy sector who will leverage the companies in-depth industry knowledge and contacts to strategic targets, with the experience of working at one of the polish DSOs and develop deep, long-standing relationships with key people at polish DSOs and TSO to help the Company to meet PV project development goals team on the position:

Senior Relationship Manager

(Renewable Energy)

(100% remote)

Zakres obowiązków

  • Constant analysis of current PV project pipeline developed by the Company and identifying possibilities which enables to be more efficient in achieving necessary documentation from one of the Operators,
  • In collaboration with one of the grid operators, timely deliverable of project development milestones,
  • Analysis of grid modernisation plans in order to filter best project development opportunities.

Wymagania

  • Experience working at one of the polish DSOs or TSO and possessing a wealthy network of contacts,
  • In depth understanding of Polish DSOs or TSO internal procedures and operating principles,
  • Solid experience in DSO Grid Connection is a must,
  • Results (not the process) oriented mindset,
  • Ability to easily develop new relationships or effectively maintain existing ones,
  • Driving Licence and willingness to drive frequently within the respective region,
  • Proficient in the Microsoft Office Suite, including MS Excel, Word and PowerPoint,
  • Preferable good command of English (not a must) and fluent Polish (a must).

Oferujemy

  • Attractive remuneration adequate to competences,
  • Fully remote work and flexible schedule based on a task-based workflow,
  • Ambitious challenges resulting from the fast-growing international company,
  • Possibility to create and implement your own business solutions in the field of team management and business development,
  • A career path based on a growth culture along with an organization,
  • Honest and open communication,
  • Non-corporate atmosphere and responsibilities that prevent you from falling into a routine.
  • Administratorem danych osobowych jest Human 4 Human Recruitment Maria Kasperkiewicz 02-943 Warszawa Bolesława Limanowskiego, NIP: 668-190-12-55. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Warszawa
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)