Brukarz

Centralna Baza Ofert Pracy

Brukarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Niwelacja terenu, układanie kostki brukowej na placach, układanie chodników. Praca na terenie województwa świętokrzyskiego, po okresie próbnym zatrudnienie na czas nieokreślony. Wynagrodzenie uzależnione od poziomu umiejętności.

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 700 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centralna Baza Ofert Pracy 00-000 Centralna Baza Ofert Pracy Centralna Baza Ofert Pracy, NIP: 1111111111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Busko-Zdrój pow. buski, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.