Operator Szlifierki

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Grupa KAN z centralą w Białymstoku jest uznanym w Polsce i Europie doświadczonym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. Od rozpoczęcia działalności w 1990 roku KAN budował swoją pozycję na mocnych filarach: profesjonalizmie, innowacyjności, jakości i rozwoju. Dziś zatrudnia ponad 1000 osób, posiada sieć oddziałów w Polsce, placówki w różnych krajach Europy i na świecie. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów na całym świecie, sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki.

Firma KAN z siedzibą w Kleosinie prowadzi rekrutację na stanowisko OPERATOR SZLIFIERKI.

Zakres obowiązków

  • szlifowanie płaszczyzn, wałków, otworów
  • ostrzenie narzędzi

Wymagania

  • wykształcenie średnie, preferowane techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku
  • terminowość, odpowiedzialność za realizowane zadania

Oferujemy

  • opiekuna - mentora przez cały okres wdrożenia
  • kursy i szkolenia specjalistyczne
  • bony świąteczne
  • prywatną opiekę medyczną / kartę sportową
  • bilety do kina / karty lunchowe
  • Administratorem Danych jest KAN sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie ul. Zdrojowa 51, 16-001 Kleosin. Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować się można pod adresem inspektor@kan-therm.com. Posiada Pan/Pani uprawnienie do dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Dane będą przetwarzane na podstawie zgody kandydata oraz przepisów kodeksu pracy wyłącznie w celu prowadzenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji – także w celu prowadzenia kolejnych procesów rekrutacyjnych. Administrator Danych nie będzie przetwarzał przekazanych danych w sposób zautomatyzowany, ani profilował kandydatów. Pani/Pana dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom z Grupy Kapitałowej KAN. Dane będą przechowywanie przez okres rekrutacji (w przypadku wyłonionego kandydata także po jej zakończeniu), a w sytuacji wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji również przez dalszy okres, nie dłuższy jednak niż 24 miesiące od momentu udostępnienia danych. W przypadku, jeśli Pan/Pani uzna, że przetwarzanie narusza obowiązujące przepisy, ma Pan/Pani uprawnienie do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że firma GRUPA KAN będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA KAN moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.
Miejsce pracy
  • Białystok
Opublikowana
Wygasa (za 18 dni)