Czy to Twoja firma?

REGIONALNA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-TERAPEUTYCZNA W IGNATKACH-OSIEDLE praca

Ignatki-Osiedle

W sercu malowniczego Ignatek-Osiedle znajduje się miejsce, które z troską i profesjonalizmem otacza swoją opieką najmłodszych, którzy wymagają szczególnej uwagi – Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna. Nasza misja rozpoczęła się 7 grudnia 2020 roku, kiedy to z inicjatywy Sejmiku Województwa Podlaskiego zrodził się ośrodek, który stał się bezpieczną przystanią dla dzieci potrzebujących wszechstronnej opieki.


Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym podopiecznym nie tylko dach nad głową, wyżywienie i niezbędne leczenie, ale przede wszystkim specjalistyczną opiekę, która obejmuje rehabilitację, terapie oraz poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne. Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie w rozwoju, dlatego zapewniamy również dostęp do kształcenia, co jest kluczowe dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka.

Nasze działania są skoncentrowane na zaspokajaniu potrzeb naszych podopiecznych w sposób holistyczny. Dzięki temu, że specjalizujemy się w opiece nad dziećmi wymagającymi szczególnej opieki, możemy zapewnić im indywidualnie dostosowane środowisko, które sprzyja ich zdrowiu i rozwojowi. Oferujemy także zaopatrzenie w niezbędny sprzęt, w tym ortopedyczny, a także odzież i materiały edukacyjne.

Nasza placówka to nie tylko miejsce, gdzie dzieci otrzymują pomoc medyczną i edukacyjną, ale również przestrzeń, w której mogą cieszyć się chwilami radości i beztroski. Dlatego też dbamy o to, by nasze otoczenie było przyjazne i stymulujące, oferując różnorodne zajęcia rekreacyjno-zabawowe.

Choć nasza historia jest jeszcze krótka, to nasze zaangażowanie i determinacja w dążeniu do zapewnienia najwyższej jakości usług są niezmienne. Dzięki naszemu zaangażowaniu i specjalistycznej wiedzy, zyskujemy zaufanie rodzin i stajemy się ważnym punktem na mapie opieki zdrowotnej i terapeutycznej w regionie.

W Regionalnej Placówce Opiekuńczo-Terapeutycznej w Ignatkach-Osiedle każde dziecko jest dla nas wyjątkowe, a jego dobro i rozwój stanowią oś naszych działań. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy wierzą, że każde dziecko zasługuje na najlepszą możliwą opiekę.

REGIONALNA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-TERAPEUTYCZNA W IGNATKACH-OSIEDLE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka bankowość / finanse administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy REGIONALNA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-TERAPEUTYCZNA W IGNATKACH-OSIEDLE

Praca alert - powiadomienia

Praca REGIONALNA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-TERAPEUTYCZNA W IGNATKACH-OSIEDLE

 • Młodszy wychowawca

  REGIONALNA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-TERAPEUTYCZNA W IGNATKACH-OSIEDLE
  • Białystok
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana

Mapa REGIONALNA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-TERAPEUTYCZNA W IGNATKACH-OSIEDLE

Regionalna Placówka Opiekuńczo - Terapeutyczna w Ignatkach - Osiedle

REGIONALNA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-TERAPEUTYCZNA W IGNATKACH-OSIEDLE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
REGIONALNA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-TERAPEUTYCZNA W IGNATKACH-OSIEDLE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Białystok
 2. Warszawa
 3. Lublin
 4. Otwock
 5. Gdańsk
 6. Bielsko-Biała
 7. Łódź
 8. Bydgoszcz
 9. Szczecin
 10. Sokolka

Data aktualizacji: 01.07.2024