Baby Tula Poland sp. z o.o.

Specjalista ds. e-commerce

  • Białystok, podlaskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Ergobaby i Tula są wiodącymi producentami akcesoriów w branży dziecięcej. Naszą misją jest zapewnianie komfortu rodziców małych dzieci i wspieranie rodzin w tworzeniu więzi. Dla europejskiego oddziału reprezentującego obie marki poszukujemy dynamicznego pracownika, który dołączy do zespołu jako Specjalista ds. E-commerce w Białymstoku. Jest to niezwykła okazja dla osoby z pasją do e-commerce i marketingu cyfrowego - oferujemy możliwość realnego wpływu na rozwój departamentu i pozyskanie doświadczenia niezbędnego dla postępu kariery.

Stanowisko: Specjalista ds. E-commerce

Lokalizacja: Białystok, Polska, możliwość pracy hybrydowej

Przełożony: Manager ds. E-commerce

Zakres obowiązków

  • Edycja angażujących treści na stronach Ergobaby i Tula.
  • Wsparcie działań związanych z email marketingiem, w tym tworzenie, wysyłka i śledzenie wyników.
  • Wdrażanie strategii SEO w wielu językach w celu zwiększenia widoczności strony internetowej.
  • Koordynacja tłumaczeń dla stron internetowych i wiadomości e-mail - skuteczne dotarcie do zróżnicowanych odbiorców.
  • Zapewnienie wsparcia dla Menedżerów ds. E-commerce w EU, w tym pomoc przy listingach produktów, monitorowanie programów partnerskich, aktualizacja strony internetowej i zarządzanie dostępnością towaru.
  • Generowanie szczegółowych raportów do analizy wyników strony internetowej i działań promocyjnych.
  • Zarządzanie treściami generowanymi przez użytkowników i zapewnienie ich moderacji.
  • Monitorowanie stron internetowych pod kątem problemów technicznych i zgodności ilości towaru online z tym w magazynie.
  • Opracowywanie angażujących treści promocyjnych do wiadomości e-mail.
  • Świadczenie terminowego i wartościowego wsparcia e-mailowego dla menedżerów stron internetowych i korespondencji e-mail.
  • Pomoc przy dużych inicjatywach rozwoju stron internetowych, w tym migracji treści i testów błędów.

Wymagania

  • Minimum jeden rok doświadczenia zawodowego w e-commerce, zarządzaniu stronami internetowymi lub pokrewnych dziedzinach.
  • Wymagana biegła znajomość języka angielskiego.
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy z dynamicznym zespołem, pod presją czasu i z rzetelną terminowością.
  • Bardzo dobre umiejętności obsługi oprogramowania i komputera, preferowane doświadczenie w oprogramowaniu internetowym, e-mailowym lub e-commerce.
  • Ważnymi atutami będą: znajomość oprogramowania Magento/Adobe Commerce, Shopify, doświadczenie z Klaviyo/DotDigital, podstawowa znajomość HTML, Google Analytics, SEO.
  • Wyjątkowe umiejętności planowania, koordynacji i zarządzania.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i werbalne.
  • Zdolności adaptacyjne, chęć nauki obsługi nowych systemów i narzędzi.
  • Rozmowa kwalifikacyjna odbywać się będzie w języku angielskim. Wszelkie dokumenty zgłoszeniowe prosimy wysyłać również w języku angielskim.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Szansę na zdobycie wartościowych umiejętności i realny rozwój zawodowy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Administratorem danych osobowych jest Baby Tula Poland sp. z o.o. 15-197 Białystok Komunalna 5, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baby Tula Poland sp. z o.o. 15-197 Białystok Komunalna 5, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)