STERNJOB SP. Z O.O.

Lakiernik samochodowy z j.niemieckim - produkcja Audi, Porsche

  • Niemcy zagranica
  • 14 000-16 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Agencją Pośrednictwa Pracy działającą na polskim i zagranicznym rynku pracy. Posiadamy Certyfikat Agencji Pracy nr 27289

W ramach naszych usług oferujemy, pomoc w rekrutacji do najlepszych firm w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Holandii .

Wszystko co robimy robimy z pasją . Nasi doradcy są zawsze uśmiechnięci i gotowi do pracy na najwyższych obrotach . Chcemy, by każdego dnia ktoś przychodził do pracy uśmiechnięty i zadowolony . SternJob to agencja pośrednictwa pracy, która gwarantuje zadowolenie zarówno pracodawców, jak i pracowników.

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy LAKIERNIKA SAMOCHODOWEGO do pracy w okolicy Koblencji.

System pracy: od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków

  • Produkcja części samochodowych do Audi,Porsche
  • Przygotowywanie powierzchni
  • Lakierowanie
  • Kontrola jakości
  • Naprawa i poprawki

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym A2
  • Prawo jazdy i samochód
  • Doświadczenie zawodowe
  • Świadectwo/dyplom wykształcenia jako lakiernik

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych
  • Stawka Netto od 17€/18€ brutto + 40€ diety dziennej
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin
  • Dodatek do nadgodzin +25%,
  • Premię świąteczną,
  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek,
  • Dodatek urlopowy,
  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca - +/- 450€ pokój jednoosobowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • System premiowy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest STERNJOB SP Z O.O. 70-450 Szczecin Wielkopolska, 32/40, NIP: 8513269208. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STERNJOB SP Z O.O. 70-450 Szczecin Wielkopolska, 32/40, NIP:8513269208 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (jutro)