Technik mechatronik pojazdów samochodowych

Centralna Baza Ofert Pracy

Mechatronik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- Sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych;
- Ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów
- Przeprowadzanie konserwacji i zabezpieczeń antykorozyjnych podwozia i nadwozia pojazdu;
- Wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych;
mycie oraz czyszczenie części i podzespołów
- Przeprowadzanie testów funkcjonalnych pojazdów w ramach zlecenia naprawy;
- Przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz przygotowanie pojazdów do badań zgodnie z oficjalnymi wymogami.

Wymagania

  • Inne wymagania: - Ukończone szkolenie zawodowe jako Technik mechatronik pojazdów samochodowych, lub Mechanik pojazdów samochodowych, mile widziane kilkuletnie doświadczenie zawodowe na tym stanowisku; - Własny samochód na dojazdy do pracy; - Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, narzędziami specjalnymi - Znajomość podstaw rysunku technicznego - Wiedza z zakresu budowy pojazdów samochodowych i ich podzespołów - Wiedza odośnie budowy i zasad działania silników spalinowych - Umiejętność diagnozowania pojazdów samochodowych i ich silników - Dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie B1 - Dobra organizacja czasu, staranność i dokładność - Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - Umiejętność pracy w zespole - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 13 EUR
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasa (za 30 dni)