• Niemcy zagranica
  • 12 000-16 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Blacharz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jako Humanus Personalservice GmbH, jesteśmy dumni, że od 2007 roku tworzymy historię w branży rekrutacyjnej, łącząc pracowników fizycznych z całej Europy z ich wymarzonymi miejscami pracy. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Nördlingen w Niemczech, a od 2018 roku z radością działamy także z naszego biura w Jeleniej Górze. Specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanych operatorów maszyn CNC, elektryków, spawaczy, mechaników samochodowych i lakierników. Rozumiemy, że zmiana pracy, zwłaszcza za granicą, może być wyzwaniem, dlatego zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Od przygotowania CV po doradztwo w zakresie zatrudnienia – jesteśmy tu, by pomóc. Nasza misja to tworzenie mostów między kandydatami a pracodawcami, a nasza międzynarodowa obecność pozwala na podjęcie pracy głównie w Niemczech, gdzie zapotrzebowanie na wykwalifikowane kadry jest ogromne. W 2022 roku mieliśmy przyjemność wspierać 700 kandydatów, którzy dzięki nam rozpoczęli nowe zawodowe przygody. W Humanus Personalservice GmbH wierzymy w uczciwość i transparentność. "Uczciwa praca" to nie tylko fraza, to fundament naszego podejścia do biznesu i traktowania pracowników. Jesteśmy przekonani, że uczciwe traktowanie jest kluczowe dla budowania długotrwałych relacji i zapewnienia satysfakcji zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszych certyfikatów bezpieczeństwa i jakości, możemy zapewnić, że nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Nasz zespół kilkudziesięciu specjalistów jest zaangażowany w dostarczanie rozwiązań, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli szukasz nie tylko pracy, ale miejsca, w którym będziesz szanowany i doceniany. Razem możemy zbudować Twoją przyszłość zawodową.

Humanus - lider w branży rekrutacyjnej!

Po raz kolejny pracodawca nie dotrzymał obietnic? Uważasz, że powinieneś zarabiać więcej? Nie chcesz już mieszkać w pokoju dwuosobowym? My mamy na to rozwiazanie! Humanus Personalservice jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Niemczech.

Dzięki Twoim wyuczonym umiejętnościom jako blacharz samochodowy pasujesz do profilu, którego szukamy i idealnie nadajesz się na stanowisko w naszej firmie.

Nie przegap szansy i aplikuj do nas!

Zakres obowiązków

  • naprawa nadwozia wszystkich samochodów osobowych i dostawczych
  • naprawa samochodów powypadkowych
  • renowacja karoserii samochodów

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (nie wymagana)
  • doświadczenie zawodowe
  • własny samochód na wyjazd

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak tzw. Zeitkonta - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych opiekunów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Dlaczego Humanus?

Pewność zatrudnienia: Celem każdej rekrutacji jest stałe zatrudnienie. Wskaźnik przejęć wynosi obecnie ponad 95%. Świetna atmosfera w pracy: Interakcje między pracownikami są bardzo koleżeńskie i przyjacielskie. Wszyscy nasi klienci są wcześniej sprawdzani i odwiedzani osobiście. Optymalne wdrożenie na stanowisko pracy: Wszyscy nasi klienci zapewniają naszym pracownikom czas na szkolenie Możliwości kariery: Współpracujemy z dużymi i renomowanymi firmami.

  • Administratorem danych osobowych jest Humanus Personalservice GmbH 86720 Nördlingen Nürnberger Straße 64, NIP: DE287727735. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)