• Niemcy zagranica

Kierownik budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

KIEROWNIK BUDOWY - Niemcy

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji w kraju oraz na rynkach: niemieckim, holenderskim, słowackim i czeskim. Od 32 lat zajmujemy się działalnością budowlaną i deweloperską na rynku polskim i europejskim.

W związku z nowymi projektami budowlanymi w Niemczech

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie i monitorowanie procesu budowy,
  • Organizacja i kontrola wykonywania prac zgodnie z projektem,
  • Nadzór pracowników, jakości i terminowości prac budowlanych,
  • Analiza projektu pod względem optymalizacji kosztów,
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP,
  • Bieżący kontakt i ścisła współpraca z dyrekcją oddziału.

Wymagania

  • Znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie B2 (nie wymagany certyfikat),
  • Wykształcenia budowlanego wraz z uprawnieniami,
  • Doświadczenia w kierowaniu budowami min 3 lata,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy stanach surowych, żelbetach w Niemczech,
  • Umiejętności negocjacji i podejmowania decyzji,
  • Zdolności do odpowiedzialnej i samodzielnej pracy,
  • Znajomości MS Word, MS Excel i AutoCAD,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji inwestycji na terenie Niemiec,
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej,
  • Bezpłatne mieszkanie oraz przejazdy bez dodatkowych obciążeń,
  • Dofinansowanie do mieszkania dla osób zamieszkałych w Niemczech,
  • Bezpieczeństwo socjalne: pełne ubezpieczenie ZUS w Polsce lub możliwość ubezpieczenia społecznego w Niemczech,
  • Dofinansowanie do wczasów, kolonii dla dzieci oraz okularów korekcyjnych,
  • Odzież ochronna, obuwie,
  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. samochód, laptop, telefon.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o., 35-105 Rzeszów Przemysłowa 23, NIP: 8130336234.
    Informujemy, że aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym wystarczy, że podasz dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię i nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie), które będziemy mogli przetwarzać na podstawie przepisów prawa.
    Możesz podać także inne dane (np. zainteresowania, Twój wizerunek), ale wówczas musisz wyrazić zgodę na ich przetwarzanie przez nas. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
    Przed przesłaniem do nas swojej aplikacji (CV) zapoznaj się z Klauzulą informacyjną dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie: 35-105 Rzeszów Przemysłowa 23, NIP: 8130336234 moich danych osobowych, które zostały zawarte w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym (cv, list motywacyjny), a obejmujących:- dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy (np. imię i nazwisko, dane kontaktowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), których podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji oraz,- inne dane niż wskazane w Kodeksie pracy (np. wizerunek, zainteresowania, stan rodzinny), których podanie jest dobrowolne i nie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres rodo@pbbesta.pl.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)