Customer Service Specialist/export

Grupa Progres

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Dobrze znana na rynku drukarnia etykiet, producent etykiet logistycznych i specjalistycznych oraz dostawca taśm termotransferowych, a także sprzętu do druku i aplikacji etykiet poszukuje pracownika na stanowisko Customer Service Specialist

Lokalizacja: okolice osiedla Błonie / Białe Błota

Stanowisko: Customer Service Specialist

Codzienne zadania i czynności:
obsługa klienta w eksporcie
utrzymywanie długofalowych relacji z kontrahentami
realizacja przyjętej strategii sprzedaży

Wymagania od osób aplikujących do naszej firmy:
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
mile widziana znajomość drugiego języka obcego np. niemieckiego
prawo jazdy kat. B
umiejętność negocjacji
preferowane doświadczenie w branżach technicznych
skrupulatność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu

Zawierając z Nami współpracę zyskujesz:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Firmę,
premie uznaniowe,
możliwość wniesienia osobistego wkładu w rozwój Spółki.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV przez portal olx, kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informuję, iż rekrutacja jest dwuetapowa.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Agencja pracy wpisana w rejestr pod numerem 5088.
Miejsce pracy
  • Bydgoszcz
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)