Pracownik magazynu z odzieżą

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik magazynu z odzieżą - Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K

Jesteśmy Kirsch – międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy num. KRAZ 12275. Nasz zespół to profesjonaliści z Polski i Niemiec, którzy lubią dzielić się tym, w czym każdy jest najlepszy. Na rynku jesteśmy od 15 lat. Działamy w branży spożywczej, przemysłowej oraz logistyce. Jesteśmy aktywni na terenie całych Niemiec ze szczególnym uwzględnieniem rejonów wschodnich. Historię naszej firmy tworzą nasi pracownicy, bo Kirsch to przede wszystkim ludzie.

 Jesteśmy grupą indywidualistów  - dlatego nie mamy problemu z indywidualnym podejściem do każdego pracownika i partnera biznesowego. Łączą i inspirują nas wspólne wartości – uczciwość, przejrzyste zasady oraz odpowiedzialne podejście do każdego pracownika, projektu i klienta. Nasz fundament to doświadczenie – wiemy co robimy, mamy wypracowane sprawdzone standardy działania – przy tym nie boimy się szukać nowych rozwiązań.

Nasi pracownicy, to nie liczby i statystki - choć tu mamy czym się pochwalić - ale partnerzy, z którymi budujemy naszą przyszłość. Dla nich rzetelnie sprawdzamy warunki pracy, zakwaterowania oraz czuwamy, by wypłata była zawsze na czas.

Nie boimy się działać – gdzie inni widzą problem, my mamy wyzwanie - kolejne zadanie do zrealizowania. To doceniają nasi pracownicy, chętnie do nas wracając i polecając nas innym. To dla nas wyznacznik sukcesu i impuls, by ciągle się rozwiązać. Zróbmy to RAZEM

Aktualnie poszukujemy pracowników do prac magazynowych w miejscowości Altenkunstadt

Zakres obowiązków:

  • prace magazynowe
  • komisjonowanie za pomocą skanera ręcznego (ubrania, akcesoria, buty itp.)
  • lokacja towarów w magazynie

Wymagania:

  • chęć do pracy w systemie dwu zmianowym
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • mile widziane doświadczenie w środowisku magazynowym
  • prawo jazdy kat. b ( własny samochód będzie dodatkowym atutem)
  • mile widziane pary, grupy lub pojedyncze osoby

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • ·niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pełny pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 10,45 euro brutto
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE w komfortowych mieszkaniach i pensjonatach ( 2 osobowe. Na miejscu internet, kuchnia, łazienka. Zakwaterowanie w pełni wyposażone)
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • płatne dni świąteczne wolne od pracy
  • premie półroczne (świąteczna i wakacyjna)
  • pomoc w załatwieniu zasiłku od dzieci (Kindergeld)
  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy
  • wsparcie organizacyjne/ pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • możliwość zatrudnienia również par
Wszystkie oferty pracy firmy
Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K
Miejsce pracy:
Niemcy
Zawód:
Magazynier
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
14.01.2022
Wygasa:
13.02.2022

Adres firmy

Gogolin, 47-320 Malińska 1
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

IDEA HR Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Magazynier - jedna zmiana

Magazynier umowa o pracę
Kostrzyn nad Odrą
Niemcy

12-01-2022