Inspektor budowlany

Ogłoszenie na stanowisko Inspektor budowlany - Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Perspektywa"  41-707 Ruda Śląska ul. Ks. L. Tunkla 147 została utworzona w 1995 roku w celu zapewnienia właściwej gospodarki zasobami mieszkaniowymi kopalń wchodzących w skład restrukturyzowanej Rudzkiej Spółki Węglowej. Nowo powstałej Spółdzielni powierzono trudne zadania dokończenia inwestycji mieszkaniowych prowadzonych wcześniej przez zakłady wydobywcze, a także stworzenia prawnych możliwości uwłaszczania dla najemców lokali zakładowych. W zasobach "Perspektywy" znalazły się budynki położone w czterech miastach: Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach, Chorzowie i Katowicach, cechujące się mocno zróżnicowanym wiekiem oraz stanem technicznym. Różnorodność substancji mieszkaniowej do dziś stanowi poważne wyzwanie dla funkcjonowania Spółdzielni.

Adresy Rejonów Administracyjnych:

RON - 1 (rejon Kochłowice) 41-707 Ruda Śląska ul. Ks. L. Tunkla 147

RON - 2 (rejon Wirek) 41-710 Ruda Śląska ul. Lecha 14

RON - 3 (rejon Ruda) 41-700 Ruda Śląska ul. Różana 7

RON - 4 rejon Chorzów Świętochłowice) 41-707 Ruda Śląska ul. Ks. L. Tunkla 147

WAŻNE TELEFONY
Biuro Zarządu
32-242-73-47
32-243-90-56
32-243-90-57
32-243-96-3

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad robotami remontowymi
  • prowadzenie okresowych przeglądów nieruchomości
  • przeprowadzanie wizji technicznych w terenie
  • kompletowanie dokumentacji technicznej
  • sporządzanie i sprawdzanie kosztorysów

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe lub średnie
  • uprawnienia: budowlane do kierowania robotami budowlanymi o specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń, Prawo jazdy kat. B (możliwość dysponowania własnym samochodem)
  • wykonanie prac (pełny etat) odbywa się w równoważnym czasie pracy: pon.-środa od 7-15, czw. od 7-17, piątek od 7-13 (praca odbywa się głównie w pomieszczeniach biurowych lub częściowo poza siedzibą firmy)

Oferujemy:

  • proponowane wynagrodzenie 5000 zł brutto
  • ryczałt za korzystanie z auta prywatnego do celów służbowych

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Perspektywa" 41-707 Ruda Śląska Tunkla 147, NIP: 6411003925. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy:
Ruda Śląska
Zawód:
Inspektor
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
4800-5000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
17.01.2022
Wygasa:
02.02.2022

Adres firmy

Tunkla 147, 41-707 Ruda Śląska
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.

Inspektor ds. technicznych

Inspektor umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Cieszyn
Ruda Śląska

13-01-2022 POLECANA
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Bielsko-Biała

Referent / Inspektor ds. technicznych w Administracji Domów Mieszkalnych

Bielsko-Biała
Ruda Śląska

12-01-2022

TECHNIK DS. PRZEGLĄDÓW/INSPEKTOR PPOŻ.

HSE SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Grojec
Ruda Śląska

13-01-2022

STAŻ - ASYSTENT SPECJALISTY DS. OCEN ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO

Kontakt przez PUP
Inspektor staż/praktyka pełny etat
Opole
Ruda Śląska

29-11-2021

STAŻ - INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA

Opole
Ruda Śląska

04-11-2021

SPECJALISTA DS. RODO (PÓŁ ETATU)

Regionalne Centrum Informatyki Kraków
Inspektor umowa o pracę część etatu
Kraków
Ruda Śląska

14-01-2022

INSPEKTOR OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

Kraków
Ruda Śląska

14-01-2022

INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "ADREM" SPÓŁKA AKCYJNA
Kraków
Ruda Śląska

12-01-2022

INSPEKTOR TECHNICZNY WOD KAN GAZ C.O

Kraków
Ruda Śląska

11-01-2022

INSPEKTOR TECHNICZNY

Kraków
Ruda Śląska

11-01-2022
Poszukiwane zawody w Rudzie Śląskiej
BudowlaniecOchroniarz