Górnik- CZECHY

Ogłoszenie na stanowisko Górnik- CZECHY - PERMON SP Z O O

PERMON-praca w górnictwie

Miejsce pracy: Czechy

Firma "Permon" Sp. z o.o. zatrudni do pracy w kopalniach w Republice Czeskiej

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac pod ziemią

Wymagania:

  • pracowitość
  • wysoka motywacja do pracy i samodyscyplina
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy pod ziemią

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe w kierunkach górniczych
  • doświadczenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałą pracę
Wszystkie oferty pracy firmy
PERMON SP Z O O

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
PERMON Sp. z o.o., ul.Teatralna 9, 41-200 Sosnowiec, NIP: 6443009049
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:PERMON Sp. z o.o., ul.Teatralna 9, 41-200 Sosnowiec, NIP: 6443009049zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Czechy
Zawód:
Górnik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
01.12.2021
Wygasa:
31.01.2022

Adres firmy

ul.Teatralna 9, 41-200 Sosnowiec
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)