Product Owner

Ogłoszenie na stanowisko Product Owner - Human4Human Recruitment

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

Jeżeli rozumiesz, jaką rolę pełni Product Owner przy budowie innowacyjnych rozwiązań, potrafisz doskonale zrozumieć potrzeby użytkowników i zaproponować im najlepsze rozwiązania, a kreowanie wizji rozwoju produktu cyfrowego na najbardziej dynamicznym rynku inwestycyjnym ostatnich lat to wyzwanie dla Ciebie, to z pewnością zainteresuje Cię oferta naszego Partnera platformy która umożliwia automatyzację inwestycji na rynku kryptowalut.

Zakres obowiązków:

  • Kreowaniem wizji rozwoju produktu w postaci platformy w modelu SaaS,
  • Tworzeniem strategii wprowadzania nowych funkcjonalności do istniejącej platformy,
  • Wprowadzeniem na rynek nowego produktu w modelu SaaS,
  • Bezpośrednią współpracą z zarządem w kontekście wyznaczania celów i wskaźników ich realizacji,
  • Bieżącym nadzorem nad realizacją projektu w porozumieniu z zespołem technicznym,
  • Pozyskiwaniem partnerów do współpracy z Platformą,
  • Badaniem satysfakcji klientów z wprowadzonych rozwiązań,
  • Śledzeniem działań konkurencji w celu powielania dobrych praktyk biznesowych.

Wymagania:

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku na styku technologii i biznesu,
  • Znajomości rozwiązań w modelu SaaS,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Umiejętności badania efektywności wprowadzanych rozwiązań,
  • Preferowane doświadczenie na rynku kryptowalut/finansowym/rynków kapitałowych,
  • Umiejętności przekładania oczekiwań biznesowych na wytyczne dla zespołów technicznych,
  • Umiejętności pracy z klientem i użytkownikami platformy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności,
  • Bezpośredni styk z perspektywicznymi rynkami i technologiami,
  • Możliwość pracy hybrydowej z biura w Warszawie,
  • Elastyczność w kwestii formy nawiązania współpracy,
  • Niezbędne narzędzia,
  • Dużą samodzielność w pracy, brak micro-managementu.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Wszystkie oferty pracy firmy
Human4Human Recruitment

Klauzula informacyjna:

Zawód:
Product manager
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
kontrakt B2B
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
14000-16000 zł B2B netto/mies.
Oferta dodana w dniu:
15-09-2021
Oferta wygasa w dniu:
15-10-2021

Adres firmy

Bolesława Limanowskiego, 02-943 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MENEDŻER PRODUKTU (PRODUCT MANAGER)

ZIPP SKUTERY sp zoo Przasnysz