Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 4085        SUBSKRYBUJE: 7533

International Business Development Manager

WhitePress.pl to wydawca platformy internetowej wspomagającej działania content marketingowe. Najważniejsze funkcje platformy to pośredniczenie w publikowaniu artykułów gościnnych i płatnych. Firma współpracuje z ogromną bazą influencerów oraz wydawcami ponad 5000 portali. Naszymi klientami są największe agencje content marketingowe z Polski oraz Europy. W 2018 roku firma uruchomiła serwis działający w wielu językach.

Zakres obowiązków:

Od 2014 tworzymy platformę (www.whitepress.pl) automatyzującą działania content marketingowe i SEO. Udowodniliśmy, że wypracowany przez nas model działania realizuje potrzeby wydawców oraz reklamodawców i dobrze zarabia. Przez rok 2018 pracowaliśmy nad technicznym przygotowaniem produktu do wyjścia na rynki zagraniczne.

Teraz jesteśmy na to gotowi – w 2019 roku chcemy zbudować sprawny, entuzjastyczny zespół, który pozwoli nam zaistnieć w 3-4 nowych krajach europejskich. Poszukujemy project managera o cechach przywódcy, który wprowadzi nasz startup na nowe rynki.

Twoim zadaniem będzie:

  • weryfikacja strategii ekspansji firmy na rynki zagraniczne,
  • analizowanie rynku pod kątem pozyskania nowych partnerów, możliwości rozwoju, zagrożeń, szans,
  • realizacja wdrożonej strategii ekspansji,
  • negocjacje warunków współpracy z kluczowymi partnerami,
  • monitorowanie realizacji budżetu i harmonogramu projektu,
  • utworzenie zespołu 5-10 osobowego realizującego plan ekspansji (zespół sprzedażowy i marketingowy),
  • motywacja, nadzór, zarządzenie pracą zespołu,
  • współpraca z zespołem produktowym i rozwój produktu,
  • uczestnictwo w imprezach branżowych.

Szukamy osoby, która w 100% zaangażuje się w projekt, zamieszkuje lub może zamieszkać w Bielsku-Białej, Krakowie, Katowicach, Warszawie (kolejność preferowana).

Wymagania:

  • doświadczenie w branży marketingu internetowego lub/i IT,
  • perfekcyjna znajomość języka angielskiego (poparta doświadczeniem w pracy w tym języku),
  • doświadczenie w budowaniu zespołu/zarządzaniu zespołem osób,
  • duża samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • mocna motywacja do rozwoju,
  • doświadczenia we współpracy z kontrahentami zagranicznymi.

Jeżeli dodatkowo:

  • brałaś(eś) udział w rozwoju, ekspansji firmy, produktu na rynki zagraniczne,
  • znasz rynki marketingu internetowego (szczególnie content marketingu, SEO) w Polsce lub/i za granicą,
  • masz relacje z agencjami marketingowymi/wydawcami na rynkach zagranicznych.

To pisz! Zrobimy prawie wszystko, żebyś był w naszym zespole.

Firma oferuje:

Nie jesteśmy korporacją, raczej startupem. A przynajmniej tak lubimy o sobie myśleć. Jesteśmy wybuchową mieszanką humanistów i ścisłowców, która od kilku lat potrafi się dobrze dogadać. Mamy parcie, ale nie na szkło. Za to Ty możesz mieć. Wymagamy, ale nie jesteśmy upierdliwi. Mieliśmy owoce w firmie zanim to było modne. Mamy też kartę multisport, ekspres do kawy i inne bajery. Jeśli bez czegoś nie będziesz mógł żyć, daj nam znać, załatwimy to. O ile będzie to legalne ;)

Oferujemy:

  • ogromną szansę na rozwój, realizację,
  • udział w dynamicznym przedsięwzięciu w najlepszym jego momencie,
  • rzeczywisty wpływ na kierunek rozwoju firmy,
  • pracę w zespole, który dowozi, motywuje, jest merytoryczny i kreatywny,
  • dużą samodzielność, brak zbędnej „papierologii", nastawienie na efekty,
  • utrzymanie work-life balance,
  • benefity, które sam wybierzesz,
  • bardzo, bardzo motywujące wynagrodzenie.

Podane wynagrodzenie (widełki płacowe 12000-25000) może dotyczyć pełnego kosztu wynagrodzenia w formie umowy o pracę lub w wartości netto przy rozliczeniu B2B.

Jak aplikować - informacje:

Jesteś zdecydowany - pisz/dzwoń do mnie:
Paweł Strykowski
+48 695 863 031
pawel@whitepress.pl

lub skorzystaj z przycisku „Aplikuj" poniżej

Uwaga!

Znasz kandydata, który odpowiada naszym potrzebom? Daj nam znać, potem zarekomenduj mu naszą ofertę. Otrzymasz 3000 zł w formie czystej gotówki (zapłacimy podatki), gdy tylko nasza współpraca będzie trwała przynajmniej 3 miesiące.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
WhitePress sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała, ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

WhitePress sp. z o.o.

43-300 Bielsko-Biała

ul. Legionów 26/28

tel. 33 470 30 48