Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 4030        SUBSKRYBUJE: 7537

Specjalista ds. ochrony środowiska oraz BHP

Firma MA Polska S.A. znajduje się na terenie FCA / dawniej FIAT /. Zatrudniamy prawie 2000 pracowników, w 3 różnych lokalizacjach:

  • Tychy - Jednostki Produkcyjne Tłocznia i Spawalnia
  • Swarzędz - Jednostka Produkcyjna Spawalnia
  • Kielce - Jednostki Produkcyjne Tłocznia i Montaż

Firma nasza specjalizuje się w produkcji wytłoczek, elementów spawanych i zgrzewanych, a także malowaniem proszkowym i kataforetycznym dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego. Naszym głównym klientem na rynku polskim jest Fiat Chrysler Automobiles (FCA), a sprzedaż na rynki zagraniczne skierowana jest m.in. do takich klientów jak GM Opel, Saab, PSA, VW, Volvo Cars.

Zakres obowiązków:

  • nadzór oraz monitorowanie czynników energetycznych oraz ich raportowanie,
  • przygotowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami z zakresu ochrony, środowiska oraz realizacja obowiązków wynikających z przepisów o ochronie środowiska  (m.in. opłaty za korzystanie ze środowiska, KOBIZE, OPAK),
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie ochrony środowiska
  • bieżące monitorowanie uregulowań prawnych oraz aktualizacja wewnętrznych aktów organizacyjnych związanych z ochroną środowiska,
  • prowadzenie ewidencji oraz naliczanie opłat w zakresie emisji,
  • prowadzenie ewidencji w zakresie gospodarki odpadami i wykonywanie sprawozdawczości   w tym  zakresie,
  • sporządzanie zestawień, bilansów i raportów oraz sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i  zewnętrzne firmy również w języku angielskim.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe  z zakresu ochrony środowiska,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie umożliwiające swobodną komunikację,
  • znajomość regulacji prawych związanych z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami i umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • znajomość norm ISO 14001, PN 18001 (45001)
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa i higieny pracy  (studia podyplomowe BHP) będą dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w prowadzeniu sprawozdawczości i szkoleń z zakresu ochrony środowiska,
  • mile widziana znajomość języka włoskiego,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz nastawienie na realizację celów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( Word, Exel, Power Point),
  • prawo jazdy kat B,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie motoryzacyjnej w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiedzialną pracę oraz pełną wyzwań
  • samodzielności i odpowiedzialność w zakresie realizowanych zadań

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy przesyłać za pomocą formularza APLIKUJ znajdującego się poniżej.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA, Turyńska 100, , 43-100 Tychy, NIP: 6462336513
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

MA POLSKA S.A.
ul. Turyńska 100
43-100 Tychy