Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 875        SUBSKRYBUJE: 7435

Technik ds. ulepszeń i modyfikacji

Firma Electrical Components International z siedzibą w Bielsku-Białej została utworzona w 2002 roku i zajmuje się produkcją wiązek przewodów elektrycznych na rynki sprzętu gospodarstwa domowego i przemysłu motoryzacyjnego. Spółka należy do międzynarodowego koncernu Electrical Components International, który istnieje już od ponad 55 lat i zatrudnia blisko 14.000 pracowników, fachowców w swojej branży. Nasza firma konsekwentnie wdraża nowe technologie, wyznacza sobie kolejne cele wzrostu produkcji, inwestuje w rozwój, a jej największym atutem jest potencjał ludzki. Dzięki filozofii Kaizen nasi pracownicy ciągle doskonalą swoje umiejętności, optymalizują dotychczasowe rozwiązania oraz nieustannie poszukują nowych możliwości. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów jak i procesu produkcji, nasza firma wprowadziła międzynarodowe standardy zarządzania ISO 9001, ISO 14001 i ISO TS 16949. W czerwcu 2013r. nasza firma uzyskała tytuł Solidny Pracodawca Śląska 2012 w uznaniu za zasługi w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Zakres obowiązków:

Montaż  nowego oprzyrządowania do obsługi produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o kierunkach  elektryk, elektronik, elektromechanik
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie nie jest wymagane
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • Możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi i metodologii stosowanych według najwyższych standardów
  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę stałą ze wszystkimi świadczeniami ( bony świąteczne, wycieczki, dofinansowanie do bufetu, eventy)
  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny w cenie 1zł
  • Ubezpieczenie grupowe

Jak aplikować - informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ecintl.com w tytule: Technik ds. ulepszeń i modyfikacji

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Electrical Components International Sp. z o.o., ul. Międzyrzecka 222, 43-382 Bielsko Biała, NIP: 634-24-71-473, NIP: 6342471473
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Electrical Components International Sp. z o.o. ul. Międzyrzecka 222 43-382 Bielsko Biała