Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1104        SUBSKRYBUJE: 7278

Konserwator

W grupie  Fresenius Medical Care wszystkich pracowników łączy wspólny cel: zdrowie naszych pacjentów.  Będziemy zaszczyceni jeśli dołączysz do naszego zespołu https://www.nephrocare.pl/

Zakres obowiązków:

Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.,

światowy lider w dziedzinie dializoterapii, poszukuje:

Technika-konserwatora

do współpracy w stacjiach dializ w Bielsko-Białej

Zadania:

  • podstawowe naprawy i konserwacje aparatury medycznej w powierzonym ośrodku dializ,
  • monitorowanie koniecznych do wykonania przeglądów i kontroli bezpieczeństwa eksploatowanej aparatury medycznej i urządzeń technicznych stacji dializ,
  • monitorowanie i nadzór nad pracą systemu uzdatniania wody i centralnej dystrybucji koncentratów.

Wymagania:

  • wykształcenia średniego/wyższego, technicznego,
  • dobrej organizacji własnej pracy,
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków,

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na stacji dializ/oddziale nefrologicznym.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • pracę w przyjaznym zespole, w stabilnej firmie.

Jak aplikować - informacje:

W grupie  Fresenius Medical Care wszystkich pracowników

łączy wspólny cel: zdrowie naszych pacjentów. Będziemy zaszczyceni jeśli dołączysz do naszego zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (cv) z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych na adres mailowy grzegorz.pasieka@fmc-ag.com.

Klauzula informacyjna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w CV, przez Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Krzywej 13, 60-118 Poznań, w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku    z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych) dalej „RODO”). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Kontakt:

SIMA Consulting dla Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 138

60-309 Poznań