Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1050        SUBSKRYBUJE: 7272

Manager ds. obsługi Klienta

Fideltronik to firma, która powstała z fascynacji i pasji do elektroniki. Po 30 latach działalności jesteśmy ekspertami, ale nadal stoi przed nami wiele wyzwań. Od kilku lat skutecznie rozwijamy też działalność związaną z tworzeniem oprogramowania IT. Nowe technologie to zdecydowanie nasz świat. Prowadzimy prace badawczo – rozwojowe w obszarze zaawansowanej elektroniki (R&D), a także aktywnie pracujemy nad projektami z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI), internetu rzeczy (IoT), automatyki i robotyki.

Zakres obowiązków:

PRACUJĄC Z NAMI…

  • nawiązujesz i zarządzasz kontaktami z klientami
  • odpowiadasz za obsługę zamówień, kompletację i potwierdzanie zamówień od klientów
  • uczestniczysz w konferencjach i spotkaniach z klientami
  • odpowiadasz za utrzymanie bieżącej produkcji
  • otwierasz nowe zlecenia we współpracy z produkcją
  • planujesz produkcję seryjną
  • koordynujesz sprzedaż wyrobów gotowych: przygotowujesz dokumenty, organizujesz transport, koordynujesz czynności celne
  • odpowiadasz za kompletację materiałów do projektów wdrożeniowych

Wymagania:

DAJ NAM ZNAĆ JEŚLI…

  • posiadasz wykształcenie wyższe - preferowane techniczne lub ekonomiczne
  • posiadasz od 1,5 roku do 4 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znasz j. angielski na poziomie swobodnej komunikacji
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności matematyczne i analityczne
  • nie masz nic przeciwko samodzielnemu przetwarzaniu danych
  • cechuje Cię komunikatywność i lubisz pracować w zespole
  • cechuje Cię samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Twoim celem jest rozwój w obszarze obsługi klienta
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (w tym MS Excel)

Firma oferuje:

PRZYCHODZĄC DO FIDELTRONIK MOŻESZ LICZYĆ NA…

  • umowę o pracę i wsparcie w relokacji dla osób spoza Suchej Beskidzkiej
  • motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia
  • duże wsparcie na etapie obejmowania nowego stanowiska
  • przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • elastyczny czas pracy i ani śladu korporacyjnej atmosfery!
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do aplikacji poprzez funkcję Aplikuj lub o wysłanie CV na adres: praca@fideltronik.com.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Fideltronik Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Suchej Beskidzkiej, przy ul. Beniowskiego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez kandydata wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody kandydata.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
Fideltronik Poland Sp. z o.o, ul. Beniowskiego 1, 34-200 Sucha Beskidzka, NIP: 552-12-98-418
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Fideltronik Poland Sp. z o.o

ul. Beniowskiego 1

34-200 Sucha Beskidzka

Telefon: 33 874 98 00

E-mail: praca@fideltronik.com