Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

Referent ds. Zakupów

ŚRUBENA-UNIA S.A. jest jednym z największych producentów elementów złącznych w Polsce i w Europie. Dzięki wykorzystaniu zarówno technologii na zimno i na gorąco produkujemy śruby, nakrętki, wkręty i wyroby rysunkowe w bardzo szerokim zakresie wymiarowym i asortymentowym. Obecnie w średnicach od M5 do M64 oferujemy produkty we wszystkich klasach własności mechanicznych wykonywane zarówno według standardów jak i indywidualnych wymagań klienta.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • kontakty z dostawcami w zakresie zaopatrzenia spółki w narzędzia  do produkcji elementów złącznych i inne artykuły techniczne.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (minimum średnie, mile widziane wyższe)
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów handlowych

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatkowe benefity (m.in. pakiet medyczny)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych
  • pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości na adres: m_cwiekala@srubena.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ŚRUBENA UNIA S.A., ul. Grunwaldzka 5, 34-300 Żywiec, NIP: 5472029479
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

W przypadku, gdyby Państwo chcieli uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych proszę o zawarcie w CV również poniższej klauzuli:
Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

ŚRUBENA UNIA S.A.
ul. Grunwaldzka 5
PL 34-300 Żywiec