Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1101        SUBSKRYBUJE: 7145

Młodszy Konstruktor

Nemak jest największym na świecie producentem najnowocześniejszych głowic cylindrów, bloków silnika, obudów sprzęgła, skrzyń biegów oraz komponentów strukturalnych, na potrzeby wiodących producentów samochodowych na całym świecie. Zatrudnia prawie 22. 000 pracowników i posiada 36 zakładów w 16 krajach Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej oraz Azji. Nemak Poland jest jedynym oddziałem korporacji zlokalizowanym w Polsce. Firma zatrudnia blisko 1.400 pracowników i jest czołowym zakładem w technologii odlewania wysokociśnieniowego (HPDC) i odlewania kokilowego (GSPM) w grupie Nemak.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej w zakresie modeli 3D oraz rysunków 2D, dla nowych i istniejących projektów
  • Ciągłe udoskonalanie istniejących rozwiązań konstrukcyjnych poprzez wprowadzanie zmian w dokumentacji
  • Analiza ofert dla nowych produktów i proponowanych zmian
  • Przygotowywanie dokumentów do prezentacji, sporządzanie sprawozdań, wykazów
  • Tworzenie projektu wyrobu
  • Tworzenie projektu oprzyrządowania
  • Wprowadzanie zmian w wyrobie i oprzyrządowaniu na wniosek klienta, (wewnętrznego i zewnętrznego)
  • Przygotowywanie modeli pod symulację

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, preferowana branża motoryzacyjna
  • Umiejętność obsługi programu Catia i AutoCad
  • Wskazana znajomość drugiego programu do modelowania 3D (np. CREO)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość Systemu Zarządzania Jakością IATF 16949 i Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego – będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej korporacji
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach realizowanych projektów
  • Szkolenia i rozwój kwalifikacji i umiejętności wymaganych na stanowisku pracy

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o składanie aplikacji drogą elektroniczną pod adres mailowy:

rekrutacja.polska@nemak.com z dopiskiem MŁODSZY KONSTRUKTOR w tytule maila.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Nemak Poland Sp. z o.o. w Bielsku-Białej oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe ALFA Sp. z o.o. z siedzibą w Andrychowie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”