Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 989        SUBSKRYBUJE: 6944

Wytaczarz

Payroll 360 jest projektem zespołu specjalistów i ekspertów z zakresu administracji kadr i płac oraz outsourcingu zatrudnienia, pracujących ze sobą od kilkunastu lat. Bogate doświadczenie jakim dysponujemy wsparte nowoczesną technologią oraz wdrożonymi systemami zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji, pozwalają nam na zaoferowanie najbardziej efektywnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdego z Klientów. Wiemy, że umiejętności techniczne to nie wszystko, dlatego szczególny nacisk kładziemy na bliski i bezpośredni kontakt z Klientem na każdym etapie świadczenia usługi, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie ciągle dopasowywać się do jego potrzeb i zapewnić komfort korzystania z naszych usług.

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta świadczącego usługi remontowe i serwisowe maszyn dla branży górniczej poszukujemy osób na stanowisko:

WYTACZARZ

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:
- obsługę wytaczarek ogólnego przeznaczenia,
- dobór narzędzi oraz oprzyrządowania do sprawdzania operacji wytaczania,
- dobór i stosowanie zalecanych parametrów wytaczania.

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe,
- wiedza i umiejętności uprawniające do obsługi wytaczarek ogólnego przeznaczenia,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- gotowość do pracy na 3 zmiany

Firma oferuje:

-umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia do pracodawcy,
-atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanych umiejętności wypłacane zawsze na czas
-benefity: Karta Multisport, Opieka Medyczna, Pakiet Ubezpieczeń,
-parking dla pracowników,
-stołówka pracownicza,
-blisko przystanek autobusowy,

Jak aplikować - informacje:

Aplikuj - przez przycisk pod ogłoszeniem.

W razie problemów skontaktuj się z nami telefonicznie - pomożemy.

Administratorem danych jest Payroll 360 Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Królowej Jadwigi 160 - Agencja pracy tymczasowej – wpis do KRAZ nr 10164. Celem przetwarzania Państwa danych jest realizacja procesu rekrutacji. Podstawa prawna przetwarzania: zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Mają Państwo prawo w każdej chwili skorzystać z dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu lub innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze ich przetwarzanie - wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail dostępny na naszej witrynie intenetowej. Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Do składanych CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Kontakt:

payroll 360 Sp. z o.o.,

ul. Królowej Jadwigi 160,

30-212 Kraków

tel.: 664 434 485