Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 923        SUBSKRYBUJE: 6977

SPECJALISTA DS TECHNICZNYCH - PROJEKTANT

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-16

Firma Sews-Cabind Poland, zajmująca się produkcją wiązek elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, działa na polskim rynku od 2001 roku, gdy dołączyła do Grupy Sumitomo, jednej z najpotężniejszych japońskich grup przedsiębiorstw.

Zakres obowiązków:

  1. Tworzenie schematów wiązek / schematów HBS w oparciu o dane wyjściowe

  2. Opracowanie ergonomii stanowisk pracy

  3. Modyfikacja procesów technologicznych w tym schematów na podstawie otrzymanych danych

  4. Nadzorowanie systemów produkcyjnych

  5. Uczestniczenie w nowych projektach. Przygotowanie i realizacja.

Wymagania:

Wykształcenie

  • Wyższe techniczne

Wiedza specjalistyczna

  • Bardzo dobra znajomość technik projektowania elementów w formie elektronicznej program Auto Cad /inne aplikacje Cad
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów komputerowych (MS Office)

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

  • Kreatywność i umiejętność organizacji własnej pracy

  • Dobra znajomość j. angielskiego

Firma oferuje:

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Pracę w środowisku międzynarodowym