Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1084        SUBSKRYBUJE: 6921

Asystent/ka Działu handlowego

Przedsiębiorstwo METKOM Tomasz Król otrzymała nagrodę „Gazela Biznesu 2012”. Nagroda ta jest przyznawana corocznie dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Ranking "Gazele Biznesu" jest wynikiem współpracy dziennika "Puls Biznesu” i firmy Coface Poland, która zbierała i opracowywała...

Firma PW METKOM Sp. z o. o.  Sp. k. z siedzibą w Warszowicach, przy ul. Gajowej 17 działa od 2005 r. Dzięki wytężonej pracy oraz ciągłemu dążeniu do rozwoju Firma zajmuje znaczącą, utrwaloną pozycję wśród dostawców dla branży gazowniczej, energetycznej i paliwowej na rynku krajowym.

Zakres obowiązków:

Zadania na tym stanowisku obejmują wsparcie procesów sprzedaży. Miejscem pracy jest nasze biuro w okolicach Żor. Praca wymaga wysokiej kultury w komunikacji z klientem, łatwości rozumienia zagadnień technicznych i chęci uczenia się.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa realizacja powierzonych zamówień
  • Prace administracyjne związane ze wsparciem procesów sprzedaży
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (pilnowanie terminowości)
  • Zarządzanie i archiwizacja dokumentacji
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów
  • Wykonywanie innych zleconych zadań
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Działania zgodne z polityką sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Zainteresowania techniczne
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość MS Office
  • Komunikatywność i swoboda wypowiedzi
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania działań
  • Dokładność, sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • Pracę od zaraz w prężnie rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • Stałość zatrudnienia wraz z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych kwalifikacji i wkładu pracy

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny)

biuro@metkom.com.pl
 klikając w przycisk aplikowania.

Kontakt:

ul. Gajowa 17
43-254 Warszowice