Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1078        SUBSKRYBUJE: 7148

Pracownik Biura Turystycznego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-30

Biuro Turystyczne "Happy Tour" jest prężną i dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej. Nasza zróżnicowana oferta, skierowana jest do szerokiego kręgu odbiorców.

Zakres obowiązków:

Biuro Turystyczne zatrudni pracownika który będzie zajmował się:

  • sprzedażą ofert turystycznych takich jak: turnusy rehabilitacyjne,
  • wczasy zdrowotne,
  • zielone Szkoły.

Wymagania:

  • wykształcenie najchetniej turystyczne,hotelarskie,
  • łatwosć nawiazywania kontaktów,
  • miła aparycja,
  • obsługa komputera, internet, word, exel,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii "B",
  • mile widziana umiejętność posługowania się językiem słowackim.

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w Biurze Turystycznym z piętnastoletnią tradycją..