NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik sprzedaży na rynek francuski

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Misją Business Partners Club jest wspieranie właścicieli i menedżerów przedsiębiorstw w szerokim zakresie usług biznesowych oraz zarządzaniu ryzykiem, kosztami i wzrostem w dłuższej perspektywie. Pomagamy naszym Klientom w skutecznym pozyskaniu, rozwoju, motywacji i utrzymaniu wartościowych współpracowników.
Aktualnie zapraszamy do aplikowania osoby zainteresowane ofertą naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy handlowej z branży motoryzacyjnej.

Opis stanowiska:

Pani / Pana zakres zadań to:

  • sprzedaż samochodów na rynku francuskim
  • prowadzenie kontaktów handlowych (e-mail, telefon) w języku francuskim
  • nawiązywanie i rozwój relacji z nowymi klientami
  • posprzedażowa obsługa Klientów
  • budowanie marki firmy u klientów francuskojęzycznych
  • prowadzenie dokumentacji handlowej w języku polskim i francuskim

Wymagania:

Oczekiwania Firmy:

  • skuteczna sprzedaż
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • otwartość na nowe relacje i komunikatywność
  • solidność i chęci do nauki
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami, w tym na odległość
  • znajomość MS Office
  • dobra organizacji pracy własnej oraz umiejętność współpracy w zespole
  • zainteresowanie i znajomość branży motoryzacyjnej
  • znajomość kultury francuskiej i doświadczenie w kontaktach handlowych z firmami francuskimi będą znaczącymi atutami.

Firma oferuje:

Wybrany kandydat może liczyć na:

  • pracę w nowoczesnej firmie będącej jednym z liderów w swoim obszarze
  • wprowadzenie do branży
  • stałą pracę poprzedzoną okresem próbnym
  • pensję i premię uzależnioną od wyników
  • przyjazne i nowoczesne środowisko pracy.

Jak aplikować - informacje